İsimsizler 9 Aralık Neden Final Yapıyor? Neden Yok? Bitti mi?

İsimsizler 9 Aralık Neden Final Yapıyor? Neden Yok? Bitti mi?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarının Cumartesi günleri yayınlanan dizi İsimsizler’den kötü haber geldi. Dizinin 8 Aralık Cumartesi günü final yapacağı gelen bilgiler arasında. İsimsizler daha önce Pazartesi günleri yayınlanan dizi Çukur dizisinin katılımı ile istenen reytinglere ulaşamayınca cumartesi gününe alınmıştı. Dizinin 8 Aralık günü final yapacağı konuşuluyor. Peki İsimsizler neden final yapıyor? Yazımızda…

İsimsizler 9 Aralık Neden Final Yapıyor? Neden Yok? Bitti mi?

Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden olan İsimsizler’den kötü haber geldi. Dizinin 9 Aralık Cumartesi 26. bölümü ile final yapacağı gelen bilgiler arasında. Dizi Pazartesi gününden Cumartesi gününe alınmıştı. Ancak istenilen performansı gösteremeyince dizi final kararı aldı. Peki Cumartesi günü hangi dizi yayınlanacak?

İsimsizler dizisinin final yapmasının ardından Kanal D’nin Dostlar Mahallesi dizisini yayınlayacak. Zaten dizi için gün aranıyordu. O gün ise Cumartesi oldu. Daha önce Hayati ve Diğerleri dizisini Pazar günü yayınlamış ancak ilk bölüm sonrası yayından kaldıran Kanal D’nin iddialı bir dizisi olan Dostlar Mahallesi’ne güveni oldukça fazla. Dostlar Mahallesi Cumartesi günleri Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Yeni Gelin ile mücadele edecek. Bu iki komedi dizisinin rekabeti şimdiden merak konusu oldu. Dizi final kararını 1 hafta daha erteledi. İsimsizler 27. Bölümü ile 16 Aralık final yapacak.

[mavitext]Dostlar Mahallesi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: isimsizler 16 aralık neden yok isimsizler 8 aralık final mi yapıyor isimsizler 8 aralık neden bitti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL