İstanbullu Gelin 49. Bölüm Fragmanı 11 Mayıs Neler Olacak?

İstanbullu Gelin 49. Bölüm Fragmanı 11 Mayıs Neler Olacak?

Yazar: Emre İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin 11 mayıs yeni bölümde neler olacak? Henüz dizinin 49. bölüm özeti açıklanmadı fakat biz bu hafta yaşananlardan yola çıkarak neler olacak konusunda değerlendirme yapıyoruz. Atv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi İstanbullu Gelin’de heyecan giderek artıyor. Süreyya’nın Faruk’la ilgili öğrendiği şeyden sonra yaşadığı hayal kırıklığı onu derinden etkilemiştir. Faruk hem Süreyya’yı hem Akif’i ama en önemlisi kazanmak için her türlü abayı verdiği Adem’i karşısına almıştır.

Kendisini kimseye açıklayamayan Faruk, Adem’le yüzleşmek için bir araya geldi. Fakat Adem, Faruk’un samimiyetine tam inanmak üzereyken arkasından oyun çevirdiğini düşünerek kendisini ona karşı intikam hırsıyla dolduruyor. Olayın açığa çıktığı görüntülerde Akif’in olması ise Senem’le arasında büyük bir uçurum açılmasına neden olmuştur.

 

Akif bu durumun sorumlusu olarak Faruk’u gördüğü için tüm öfkesini ondan çıkartır. Faruk’la karşı karşıya gelen Akif için zor günler kapıdadır. Faruk’un Adem’le yüzleşmesi sonucunda Süreyya ve Esma tekrar karşı karşıya gelir. Boran ailesi kendi içlerindeki sorunlarla boğuşurken  İpek’in akıl almaz hamlesi Fikret’i hiç tahmin etmedikleri bir duruma sürükler. Fikret aldığı kararla yine herkesi şaşırtacak.

Tüm olumsuzluklara rağmen gerçekleştirilen lansmanda Boranlar aldıkları bir haberle farklı bir sürecin içine girecektir. Boran konağında şu sıralar tek güzel haber Süreyya ve bebeğidir. Bebeği için Murat’tan boşalan odayı hazırlayan Süreyya oldukça eğlenceli ve keyifli dakikalar geçiriyor. Diğer taraftan dizide en çok ilgi gören sahnelerden biri de Adem’in psikologla yaptığı görüşmeler. İzleyenler olarak dizide seans sahnelerine daha çok yer verilmesi isteniyor.

İstanbullu Gelin 49. Bölüm özeti açıklanır açıklanmaz sayfamızda yer alacaktır. Fakat bomba gibi bir yeni bölümün izleyenleri beklediğini söyleyebiliriz. Sürprizlere açık olun..

 

Etiketler: istanbullu gelin 11 mayıs neler olacak istanbullu gelin 49. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL