İstanbullu Gelin Begüm Ölecek mi? Diziden Çıkıyor mu? Hastalığı Ne?

İstanbullu Gelin Begüm Ölecek mi? Diziden Çıkıyor mu? Hastalığı Ne?

Yazar: Emre İstanbullu Gelin

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi İstanbullu Gelin izleyici tarafından ilgiyle takip edilirken dizinin 37. bölüm fragmanı büyük merak uyandırdı. Dizide Begüm ile Süreyya tartışırken Begüm oğlumla ilgili geçireceğim son 7 geceden biri diyerek 7 gün sonda öleceğini mi ima etti? Begüm diziden çıkıyor mu? Begüm’ün hastalığı ne gibi sorular üst üste gelmeye başladı. İstanbullu Gelin’de Begüm ile ilgili haberimizin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

İstanbullu Gelin Begüm Ölecek mi? Diziden Çıkıyor mu? Hastalığı Ne?

Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi İstanbullu Gelin kaldığı yerden devam ederken dizide Begüm’ün sözleri diziye damga vuracağa benziyor. Begüm bundan bir kaç ay önce de bayılmış ancak nedeni belirilmemişti. İstanbullu Gelin 37. bölümde Begüm’ün hastalığı da ortaya çıkıyor. Begüm bundan sonraki hayatında sadece 7 günü kaldığını söylemiştir. Bunu ona söyleten ise Süreyya’nın Emir’i bir gece Begüm’den istemesidir. Süreyya Emir ile bir gece geçirmek istemektedir ancak Begüm artık yolun sonuna geldiği için her gece onun için kıymetlidir.

Begüm’ün ölecek kadar olan ve artık çözümü olmayan hastalığı ise merak konusudur. Begüm kanser mi, beyninde tümör mü var yoksa başka bir hastalığı mı? Şu an bunu bilemiyoruz. Ancak Begüm’ün bildirdiğine göre artık son zamanlarını yaşamaktadır. Bu durum Begüm’ün oğlundan ayrılmak istememesine neden olmaktadır. Duygusal sahnelerin yaşanacağı bölümde izleyici gözyaşlarına hakim olamayacak. Begüm’ün diziden ölerek ayrılıp ayrılmayacağı hastalığına çare bulup bulunmayacağı ile ilgilidir. Fakat görünen o ki hastalığının şu an bir çaresi olmamakla birlikte Allah’tan da ümid kesilmez. İstanbullu Gelin’de Begüm diziden ölerek ayrılıyor.

[saritext]Nefes Nefese Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

İstanbullu Gelin geçen son bölümde Faruk ile Esma arasında yaşanan yüzleşme Reyhan’ı da bir tercih yapmaya itecektir. Gerçeklerle yüzleşemeyen İpek ise Kıymet’ten duydukları ile yıkılır. Osman ve Burcu’nun aldığı evlilik kararı ise Galip’in İstanbul’a gelmesine neden olur. Herşeyin yolunda olduğunu düşünen ve mutlu olan Adem ise aldığı bir haber ile adeta yıkılır. İstanbullu Gelin 16 Şubat Cuma 37. Bölümü ile Star ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

[mavitext]Nefes Nefese Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

İstanbullu Gelin 37. Bölüm (Begüm’ün Hastalığı)  Videosu

Etiketler: istanbullu gelin begüm diziden çıktı mı istanbullu gelin begüm hasta mı istanbullu gelin begüm öldü mü istanbullu gelin begüm ölecek mi istanbullu gelin begümün hastalığı ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL