İstanbullu Gelin Boğaç Kim? Gerçek Adı Ne?

İstanbullu Gelin Boğaç Kim? Gerçek Adı Ne?

Yazar: Emre İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin dizisinde Siren’in yurt dışından dönmesiyle diziye yeni bir heyecan geldi. Renkli ve farklı bir karakter olan Siren diziyi daha eğlenceli bir hale getirdi. Fakat Siren bu sefer yalnız dönmedi. Yurt dışında ani bir kararla evlenen Siren kocasıyla döndü. İstanbullu Gelin Boğaç kim?

Başrollerinde Özcan Deniz, Aslı Enver, İpek Bilgin ve Salih Bademci’nin  yer aldığı dizinin 50. Bölümden önizleme yayınlandı.  Yeni bölümde düğün hazırlıkları yapan Burcu, annesini çağırıyor. Siren kızının çağırmasıyla hemen geliyor fakat büyük bir sürprizle. Siren Boğaç isimli Garip ve Burcu’nun da tanığı biriyle evlenmiş olarak dönüyor.

Burcu ve Garip gördükleri manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Çünkü ikisinin de tanıdığı Boğaç büyük ihtimal Burcu’nun eski sevgilisi. Kaslı ve sportif vücuduyla dikkat çeken Boğaç, Boran ailesini şaşkına çevirecek. Üstelik Sirenle aralarındaki yaş farkı da oldukça fazla. Burcu annesinin hal ve hareketlerinden yine çok rahatsız olacak.

İstanbullu Gelin dizisine 50. bölümde dahil olan Boğaç karakterine Kadir Polatçı hayat veriyor.

Kadir Polatçı kimdir? 30 Eylül 1988 İstanbul’un Bakırköy semtinde dünyaya gelen Kadir Polatçı, aslen Sivaslıdır. Bugüne kadar pek çok kısa film çekmiş ve Aşkın Zamanı, Arka Sıradakiler, Arka Sokaklar gibi başarılı yapımlarda rol almıştır. Ünlenmesi  ve tanınan bir karakter olmasındaki en büyük etken Kardeş Payı dizisinde Deniz karakterini hayat vermiş olması.

Şimdilerde İstanbullu Gelin Boğaç rolüyle izlediğimiz oyuncu dizide konuk olarak yer alacak. Kendisini en kısa zamanda uzun soluklu projelerde görmek isteriz.

Etiketler: istanbullu gelin boğaç istanbullu gelin sirenin kocası boğaç kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL