İstanbullu Gelin Burcu Diziden Ayrılacak Mı? Neden Ayrıldı?

İstanbullu Gelin Burcu Diziden Ayrılacak Mı? Neden Ayrıldı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin dizisine sonradan dahil olan fakat kısa sürede hepimizin sevdiği bir karakter olmayı başaran Burcu diziden ayrılacak mı? İstanbullu Gelin Burcu diziden neden ayrıldı?

Dizinin 51. bölümünde Osman’ı nikah masasında bırakan Burcu artık Bursa’da yaşamayacağını ve hayatına başka ülkede geçirmek istediğine karar verir. Ve dizide Osman’ın nişanlısı olarak tanıdığımız Ebru Şahin senaryo gereği diziden ayrılacak.

İstanbullu Gelin Burcu diziden neden ayrıldı? 3. sezon dizide olmayacak mı soruları şimdiden izleyenler tarafından merak edilmeye başladı. Evet Burcu yaşadıklarından dolayı çok yorgun olduğu için Bursa’yı terk edecek. Ve bu nedenle diziden ayrılacak. Fakat dizinin 3. sezonunda tekrar dahil olacak mı sorusuna gelince; Ebru Şahin’in farklı projelerden teklif aldığını öğrendik.

Büyük ihtimal yeni sezonda farklı dizilerde kendisini farklı karakterlerle göreceğiz.

İstanbullu Gelin Burcu Kim? Ebru Şahin

Ebru Şahin, 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Yüksek  Eğitimini İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde tamamladıktan sonra rotasını  oyunculuğa çevirmiş  ve  ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kan Parası filmi ile yaşamıştır.  Daha sonra Babam filmi ve Savaşçı dizilerinde oynadı. Aydın Kurt’un Tüh Tüh isimli klibinde de rol almıştır. Ve son olarak Star TV’nin ilgiyle izlenen dizisi İstanbullu Gelin’de Burcu rolüyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Etiketler: istanbullu gelin burcu diziden neden ayrıldı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL