İstanbullu Gelin Burcu Evlenmeyi Neden Kabul Etmedi? Neden Vazgeçti?

Yazar: Emre İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin dizisinde haftalardır beklenen Osman ve Burcu’nun düğünü nihayet gerçekleşti. Büyük bir hazırlık ve organizasyonun ardından gerçekleşen düğünde, Burcu son anda evlenmekten vazgeçti. Peki İstanbullu Gelin Burcu evlenmekten neden vazgeçti?

Düğüne saatler kala bile Osman’ın kararsız olduğunu görünce zoraki bir evlilik olduğuna iyice emin oldu ve kalbini dinleyerek kendince doğru olanı yaptı. Ne kendini ne de Osman’ı ateşe attı.

Osman’a tam olarak güvenemeyen Burcu evlenmekten vazgeçti. Düğün günü bile son ana kadar ortalıklarda görünmeyen ve hala evlilik korkusu yaşayan Osman’ın bu hallerinden haberdar olan Burcu nikah masasında Osman’ı yüzüstü bıraktı.

Herkesin heyecanla beklediği mutlu sona bir adım kalmışken Burcu’nun beklenmeyen bu kararı herkesi şaşırttı. Dizinin final sahnesinde nikah masasına oturan Burcu nikah memurunun Osman Boran’la evlenmeyi kabul ediyor musunuz sorusuna uzun bir süre bekledikten sonra hayır yanıtını verdi.

Burcu’nun amacı belki de başından itibaren zor bir karakter olarak gördüğü için Osman’ı elde etmekti. Amacına ulaştıktan sonra evlenmekten vazgeçti. Diğer bir seçenek ise Osman’ın son ana kadar evlilik konusunda kendine güvenmiyor olması Burcu’nun evlenmekten vazgeçmesine neden oldu.

Etiketler: istanbullu gelin burcu evlenmekten neden vazgeçti


Yorumlar

  • Bahar batikan

    Aman miz miz kiz insan isyedogi icin savasmayi ogrenmelidir. Zaten yasli kadin gibi o guzellige hic yakismayan cirkin bir gelinlik saclar ninem gibi yapilmis.
    Ayrica asla osman i anlamaya calisan biri degil. Aralarindaki iluski evlenme iluskusi degil. Paylasmiyorlar anlamiyorlar birbirlerini. Ozrllikle kiz. Anasi gibi

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL