İstanbullu Gelin Burcu’nun Gelinliği Nereden? Markası-Fiyatı

İstanbullu Gelin Burcu’nun Gelinliği Nereden? Markası-Fiyatı

Yazar: Emre İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin dizisi 51. bölümde Burcu ve Osman görkemli bir düğünle dünya evine giriyor. Muhteşem bir organizasyon ve davet eşliğinde yapılan düğünde en dikkat çeken detaylardan biri Burcu’nun gelinliği oldu. Peki İstanbullu Gelin Burcu’nun gelinliği nereden? Fiyatı ve Markası Nedir?

İstanbullu Gelin dizisinde modern tarzıyla dikkat çeken Burcu karakterinin düğününde nasıl bir gelinlik giyeceği seyirci tarafından merak ediliyordu. Ve izleyenler meraklanmak ta haklı  haklı çıktılar. Bugüne kadar gördüğümüz tüm gelinlikleri unutturan ve tarzıyla fark yaratan bir model tercih ettiğini gördük. İstanbullu Gelin Burcu’nun gelinliği Sagaza_Madrid isimli gelinlik markasına ait.

Dizinin ilk bölümlerinde Süreyya’nın gelinliği de izleyenler tarafından büyük beğeni toplamış ve uzun süre araştırılmıştı.  Şimdi herkesin gündeminde İstanbullu Gelin dizisinde Burcu’nun 51. bölümde giydiği gelinlik uzun süre konuşulacak. Özel tasarım olan gelinlik az önce de bahsettiğimiz gibi Sagaza_Madrid gelinlik mağazasına ait.

 

Etiketler: burcunun gelinliğinin fiyatı ne burcunun gelinliğinin markası ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL