İstanbullu Gelin Esma ve Reyhan Ölecek mi? Yanmaktan Kurtulabilecekler mi?

İstanbullu Gelin Esma ve Reyhan Ölecek mi? Yanmaktan Kurtulabilecekler mi?

Yazar: Emre İstanbullu Gelin

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi İstanbullu Gelin kaldığı yerden heyecan içinde devam ederken dizinin 32. bölüm 2. fragmanında Esma ve Reyhan ikilisinin bir ahşap evde konuşmak için bir araya geldiği gözükürken evin etrafını yangınlar sarmıştır. Esma ve Reyhan bu yangından kurtulabilecek mi? Yoksa feci bir şekilde yanarak ölecekler mi? Tüm bilgiler yazımızda.

İstanbullu Gelin Esma ve Reyhan Ölecek mi? Kurtulabilecekler mi?

İstanbullu Gelin kaldığı yerden devam ederken dizinin son bölümünde yaşanan olaylar konakta yeni bir ittifakın kurulmasına neden olacaktır. Adem’in öngöremediği bir gelişme Fikret’in tehlikeli durumların içerisine çekmektedir. Dilara’nın söylediği bi bilgi Süreyya’yı derin kaygıların içine çeker. Begüm’den gelen yemek daveti ve ardından yaşanan olaylar Süreyya ve Faruk’u iki ayrı uçta yaşamalarına neden olur. Reyhan’nın bildikleri Esma’yı Esma’nın bildikleri ise Reyhan’ı köşeye sıkıştırır. Bu iki kadın arasındaki restleşme ise ikisini korkunç bir sonla karşı karşıya getirir. Esma ve Reyhan yangında ölecek mi?

İstanbullu Gelin’de meydana gelen olaylar neticesinde Reyhan ve Esma bir birlerine düşerken ikili konuşmak için bir ahşap evde gözlerden uzak bir yerde buluşurlar. Ancak benim düşünceme göre Reyhan Hanım Esma gelmeden evin etrafına benzin döktürür. Bunu yapanın Reyhan olduğunu düşünüyorum. Çünkü Reyhan Esma hanım pencereden çıkmaya çalıştığı sırada pencerenin önüne kendisi geçerek bunu engellemeye çalışıyor. Bu yüzden bu işi yapanın Reyhan olduğunu düşünüyorum. Aralarında nasıl bir sır var ise Reyhan tüm sırlarla birlikte Esma’yı ve kendini yok etmek istiyor. Peki Esma ve Reyhan ölecek mi?

[mavitext]Servet Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

İstanbullu Gelin’de Esma ve Reyha’nın ölerek diziye veda edeceklerini düşünmüyorum. Özellikle Esma hanım dizide başroldeki bir karakter o yüzden ölmeyecek. Ancak yürekleri ağızlara getireceğe benziyor. Reyhan’ın da burada öleceğini düşünmüyorum. Sadece Esma’yı korkutmak için böyle bir karar aldığını düşünüyorum. Bakalım ikiliyi nasıl bir son bekliyor. Sizce Esma ve Reyhan ölecek mi? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

[mavitext]Boğaziçi Rapsodisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

İstanbullu Gelin 32. Bölüm Fragmanı

Etiketler: istanbullu gelin esma diziden çıkıyor mu istanbullu gelin esma ölecek mi istanbullu gelin esma ve reyhan yangındna kurtulabilecek mi istanbullu gelin reyhan ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL