İstanbullu Gelin Faruk Ölecek Mi? Hastalığı Ne?

İstanbullu Gelin Faruk Ölecek Mi? Hastalığı Ne?

Yazar: Emre İstanbullu Gelin

Dizinin başrol oyuncusu Faruk 48. bölüm final sahnesinde kendini kaybederek ıssız bir yerde yere yığıldı. Dizi boyunca sürekli başı dönen ve kendini kötü hisseden Faruk’un hastalığı ne? Neden bayıldı? Faruk’u kim bulacak yoksa Faruk ölecek mi?

Dizinin son bölümlerinde yaşadıklarının  etkisiyle zor günler geçiren Faruk daha fazla dayanamadı. Adem konusunda çok üstüne gelinen tüm bunların yanında Fikret’in Adem’in hisselerini kimseye danışmadan İpek’in üzerine alması Faruk’u çileden çıkardı.

Faruk’un hastalı ne, İstanbullu Gelin Faruk ölecek mi? Özcan deniz diziden ayrılacak mı?  Özcan Deniz diziden ayrılmayacak. Heyecanın giderek azaldığı dizide heyecanı artırmak ve izleyici diri tutmak için yapılan bir strateji.

Fakat Faruk’un önemli bir hastalığının olduğunu söyleyebiliriz. Fikret’in kendini sürekli Faruk’la kıyaslaması ve yarışa sokması her zaman olumsuz sonuçlar doğursa da Fikret yapacaklarından vazgeçmiyor.

Dizinin son bölüm final sahnesinde lansman sırasında Faruk hala ortalarda yoktur. Süreyya durumdan şüphelenir ve bir çok defa Faruk’a ulaşmak için arar. Telefonu çalar fakat bir türlü yanıt alamaz. Son aramasında telefon açılır fakat konuşanlar yabancıdır. Süreyya’ya ses vermezler. Süreyya tekrar aradığında telefonun kapalı olduğunu anlar ve korkmaya başlar.

Olanları anlattığında Faruk’un hayatından endişe duyduğunu söyleyen Süreyya Fikret’in ani tepkisiyle karşı karşıya kalır. Fikret lansmanı gölgede bırakmak için abisinin ortadan kaybolduğunu söyler.

Ertesi gün olduğunda Faruk’tan hala haber yoktur. Bütün polisler her yerde Faruk’u arar ben onun cüzdanına ulaşırlar. Herkesi daha büyük bir korku ve endişe sarmıştır. Süreyye Ademden şüphelenir ve şüphelerini Dilara ile paylaşır. Fakat bu işin ademle bir ilgisi yoktur. Faruk konusunda o da çok endişelenir. Faruk hastalığı nedeniyle düşüp bayılmıştır. Ve bu sırada hırsızlar durumdan istifade ederek Faruk’un cüzdanını telefonunu ve arabasını çalmıştır. Faruk kendine gelecek ve konağa geri dönecek. Bu sahne dizinin sonundan yaşanacak.

İstanbullu Gelin Faruk ölecek mi konusu hafta boyunca herkes tarafından merak edildi. İstanbullu Gelin Faruk öldü mü?

Ancak Şu gerçeği de unutmamak lazım dizinin bu sezona final yapacağı biliniyor. Bu yüzden Faruk ilerleyen bölümlerde hastalığının ilerlemesi nedeniyle ölerek diziden ayrılabilir.

Etiketler: istanbullu gelin faruk ölecek mi İstanbullu gelin Faruk'u öldü mü özcan deniz diziden ayyrılacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL