İstanbullu Gelin Gözde Kim? Gerçek Adı Oynadığı Diziler

İstanbullu Gelin Gözde Kim? Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Yazar: Emre İstanbullu Gelin

Cuma akşamlarının keyifle izlenen dizisi İstanbullu Gelin yeni bölümünde  konuk oyuncularla izleyenlerin karşısına çıkıyor. Güzel oyuncu Didem İnselel İstanbullu Gelin dizisinde kısa bir süre yer almaya hazırlanıyor. Karakter ismi Gözde olarak belirlenen oyuncu hakkında detaylı bilgiler haberimizde.

Boran ailesi Faruk’un kaybolmasıyla zor günler geçirir. Uzun biz bekleyişin ardından Faruk’un ortaya çıkmasıyla Konak bayram havasına döner. Tüm bunları atlattıktan sonra dizinin heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Tecrübeli oyuncu Didem İnselel sevilen dizinin kadrosuna konuk olarak dahil oluyor. İstanbullu Gelin Gözde kim? Daha önce hangi dizilerde oynadı? İstanbullu Gelin dizisinde nasıl bir karaktere hayat veriyor?

Didem İnselel, Cuma akşamlarının keyifle izlenen dizisi İstanbullu Gelin’de Faruk’la kısa bir dönem yolları kesişmiş Halka İlişkiler uzmanı olarak seyricinin kafasını karıştıracak.
Bakımlı, alımlı ve çekici bir kadın olan Gözde’nin yolu iş gerekçesiyle Faruk Boran’la tekrar kesişir. Gözde’nin tek amacı iş midir yoksa Faruk’la ilgili farklı planları mı var bunu ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Yoksa Faruk Ve Süreyya aşkı, bu sefer de Gözde yüzünden mi sınanacak?

Didem İnselel kim? Oyuncu ve sunucu Uğur Didem İnselel, 13 Temmuz 1976 yılında İstanbul’da Dünyaya gelmiştir. Kanal D’de yayınlanan Kavak Yelleri dizisinde Gönül karakteriyle tanınmıştır.
TRT 1’de yayınlanan Beni Böyle Sev adlı dizide İnci karakterine hayat verdi. İki sezon yer aldığı O Hayat Benim adlı dizide Fulya karakteriyle uzun bir süre ekranları doldurdu. Ve son olarak Dayan Yüreğim dizisinde ilk kez kötü bir karakterle izleyici karşısına çıktı

İstanbullu Gelin Gözde rolüyle kısa bir süre de olsa kamera karşısına geçen oyuncuya başarılar dileriz.

 

Etiketler: İstanbullu Gelin Gözde kim İstanbullu Gözde'yi nereden tanıyoruz


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL