İstanbullu Gelin Güneş Kim? Gerçek Adı Ne ? Oynadığı Diziler

İstanbullu Gelin Güneş Kim? Gerçek Adı Ne ? Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Onur Güvenatam yapımcılığında, Deniz Akçay Katıksız ve Armağan Gülşahin’in hikayesini kaleme aldığı Zeynep Günay Tan’ın yönettiği İstanbullu Gelin dizisi 3. Sezona hazır.  Star Tv’nin milyonları ekranlara kitleyen dizisi ”İstanbullu Gelin” farklı senaryo ve hikayesi ile 3. sezonda fırtına gibi esmeye hazırlanıyor. 3. sezonda Boran’ları çok zor günlerin beklediğini ve alışık olmadığı durumlar ile karşılaşacaklarını göreceğiz. Bütün mal varlıklarını kaybeden Boranlar adına Fikret kendini suçlarken Faruk bir çıkış yolu aramakta. Bunun yanı sıra Adem isteğine kavuşmuştur fakat beklenmedik bir bedel ödemek zorunda kalmıştır.

 İstanbullu Gelin Güneş Kimdir ? 

İstanbullu Gelin dizisine yeni bir karakter ve bir yeni isim daha eklendi. Nihal Yalçın Ülfet’in sağ kolu Güneş olarak diziye dahil olmuştur. Nihal Yalçın; 29 Mart 1981 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Tuncelilidir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Bahçeşehir Üniversiteleri Oyunculuk Bölümünde yüksek lisans yapmıştır.  ilk Oyunculuk deneyimini ”Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü ? Bacı Zeyno Karakteri ile kamera karşısına geçti.

Nihal Yalçın’ın Yer Aldığı Diziler

Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü ?, 2009 yılında Ay Lav Yu ,2011 yılı Araf, 2012 Berlin Kaplanı, Şöhret Yolu, Kurtlar Vadisi Pusu, Kış Masalı, Avrupa Yakası, Güldünya, Hayatın Tuzu, Cümbür Cemaat Aile, Kurtuluş Son Durak, Yalan Dünya, Yeraltı ve son olarak Beş kardeş dizi ve filmlerinde yer almıştır.

Etiketler: İstanbullu Gelinin Gerçek Adı Ne?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL