İstanbullu Gelin İpek’in Kuzeni Gülbin Kim? Nereden Tanıyoruz?

İstanbullu Gelin İpek’in Kuzeni Gülbin Kim? Nereden Tanıyoruz?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

İstanbullu Gelin dizisi yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor.  Cuma akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen aile dizisi İstanbullu gelin bu akşam sürpriz bir ismi konuk ediyor. Ses sanatçısı Aylin Aslım’ın yer alacağı yeni bölümde izleyici yine Keyifli bir akşam geçirecek. İstanbullu gelin İpek’in kuzeni Gülbin kim?

Star Tv’nin ilgiyle izlenen dizisi İstanbullu gelin 63. bölümünde ünlü ve başarılı rock şarkıcı aylin aslım’ı konuk oyuncu olarak kadrosuna dahil ediyor. İstanbullu gelin dizisinde sık sık konuk oyuncular yer alıyor bu isimlerz arasında şarkıcı Aylin Aslım da yer alacak.

Bu haftanın konusu hakkında kısa bir bilgi verelim. Bora’nın ailesi ait oldukları konaklarına 63. bölümde büyük bir mutlulukla geri dönüyorlar. Adem çocuğu için Seçti hayatta gidecek hiç yer yoktur.

Adem ve Güneş  birbirlerine yoldaş arkadaş ve sırdaş olurlar. Boranlar Âdeme karşı borçlu kalmamak için bunun karşılığını verebilmek için yol aramaya başlarlar Faruk öyle bir karar alır ki herkes bu kararı Büyük bir şokla karşılar.

Aylin Aslım kim? 14 şubat 1976 tarihinde dünyaya gelen müzisyen Aylin Aslım 42 yaşındadır. En çok tanınan şarkıları senin gibi ve zor günler isimli eserleridir. 1994 yılından itibaren müzik sektöründe boy göstermektedir.

 

Etiketler: istanbullu gelin ipekin kuzeni kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL