İstanbullu Gelin Murat Ve Bade Neden Yok? Diziden Neden Ayrıldı?

İstanbullu Gelin Murat Ve Bade Neden Yok? Diziden Neden Ayrıldı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri İstanbullu Gelin

İstanbullu Gelin dizisinde geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Murat ve Bade’nin duygusal vedasına izleyenler olarak tanıklık ettik. 47. bölümü kaçıranlar dizinin yeni bölümünde Murat ve Bade’yi göremeyince Bade ve Murat neden yok neden diziden ayrıldı sorularına yanıt aradı. İşte konuyla ilgili ayrıntılar…

Dizide Boran ailesinin en küçük üyesi olan Murat dizide renkli karakterlerden biriydi. Özellikle Bade ile yaşadıkları masum aşk izleyenlerin en çok sevdiği çiftler arasında yer alıyordu. Fakat dizide kendilerine verilen rollerin az ve önemsiz olmasından yakınan oyuncular diziden ayrılma kararı aldı.

Bu kararın üzerine senaryoda değişikliğe gidildi. Murat’ın öğrenci değişim programıyla yurt dışına gitme kararı almasıyla zor da olsa Murat ve Bade diziden ayrıldı. Yıldızı İstanbullu Gelin dizisinde parlayan Berkay Hardal hiç vakit kaybetmeden yeni bir dizinin başrol oyuncu olarak başka bir yapım şirketiyle anlaşma imzaladı.

İstanbullu Gelin Murat rolüyle izleyenlerin sevgisini ve beğenisini kazanan Berkay Hardan yeni sezonda Meleklerin Aşkı dizisiyle tekrar ekranlarda olacak. Dizide Bade karakterine hayat veren oyuncu  Hira Koyuncuoğlu da Berkay Hardal ile birlikte diziden ayrıldı. Hira Koyuncuoğlu ve Berkay Hardal’ın gerçek hayatta da sevgili olduklar biliniyor.

Çift diziden ayrılık kararını birlikte aldı. Bundan sonra kariyerlerine farklı projelerde farklı partnerle devam edecekler. Hira Koyuncuoğlu’nun yeni projesi henüz açıklanmadı fakat gelen teklifleri değerlendirdiği ve içine sinen projeyle ekranlara tekrar dönmek istediğini açıkladı.

İstanbullu Gelin Murat ve Bade neden yok diziden neden ayrıldı sorularını sizler için yanıtladık.

Sizler Bade ve Murat’ın diziden ayrılması konusunda ne düşünüyorsunuz? 

Etiketler: istanbullu gelin bade diziden neden ayrıldı istanbullu gelin bade neden yok istanbullu gelin murat diziden neden ayrıldı istanbullu gelin murat neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL