İyi Aile Babası Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

İyi Aile Babası Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

İyi Aile Babası nerede çekiliyor sorusu dizinin ilk bilgileri geldiğinden beri merak ediliyor. Kanal D’nin yeni dizisi İyi Aile Babası çekimleri nerede yapılıyor?

İyi Aile Babası Nerede Çekiliyor?

Kanal D’dew yayınlanacak olan aile komedisi İyi Aile Babası dizisi cast çalışmaları bitti. Oyuncular okuma provası için Beykoz Kundura Fabrikasında bir araya geldi. Merakla beklenen dizi İyi Aile Babası nerede çekiliyor, dizi seti nerede olacak gibi sorular da izleyici tarafından sıkça soruluyor. Özellikle dizinin oyuncularını yakından görmek isteyen fanlar bu sorunun cevabını merak ediyor.

İyi Aile Babası Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Oyuncu kadrosunda Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon ve Timur Acar gibi duayen oyuncuların yer aldığı İyi Aile Babası dizisi aile komedisi türünde olacak. Dizinin çekimleri için seçilen mekan ise Beykoz Kundura Fabrikası. Dizi için özel alanların yer aldığı Kundura Fabrikasında çekimler yapılacak.

tıkla>>> İyi Aile Babası Oyuncuları Kadrosu, Kanalı, Ne Zaman Başlayacak?

İyi Aile Babası Dizi Seti Nerede?

Çekimlerin Beykoz Kundura Fabrikasında yapılacak olması dizinin setininde fabrikada kurulmasını gerekli kıldı. Pandemi nedeni ile kalabalık alanların tercih edilmeyeceği İyi Aile Babası için özel stüdyoda çekimler yapılacak. Gerekli görüldüğü yerlerde ise İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekimler devam edecek. Ancak dizi genel anlamda Beykoz Kundura Fabrikasında çekilecek.

Etiketler: İyi Aile Babası dizi seti nerede İyi Aile Babası Nerede Çekiliyor


Yorumlar

  • nehhir

    bence ECRİN SU COBAN KOTU ROL EYER O OYNARSA HAYATTA İZLEMEYİZ NERDE GICIK VAR ONLARI ALIYORSUNUZ

  • nehir

    ecrin su coban kotu rolll

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL