İyi Aile Babası Oyuncuları ve Konusu

İyi Aile Babası Oyuncuları ve Konusu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D’nin son dizilerinden biri olan İyi Aile Babası, henüz yeni yayınlanmaya başlamış olmasına rağmen reytingleri oldukça iyi olan dizilerden biri. Aslında bir sitcom dizisi olan dizi, genel olarak mekanlarda geçen bir komedi dizisi. Oldukça başarılı olan oyuncuları bünyesinde barındıran  yapım, diziye renk katıyor ve kendini izletmeyi başarıyor. Peki İyi Aile Babası Oyuncuları kimlerdir?

 

1-    Çağlar Çorumlu

Ünlü oyuncu Çağlar Çorumlu, İyi Aile Babası filminde ailenin babası olan Mehmet Ali Pamuk rolünü canlandırmaktadır. Aslen bir doktor olan Mehmet Ali Pamuk hem çekirdek hem de oldukça geniş bir aileye sahip. Mesleğinde oldukça idealist olan Mehmet Ali Pamuk dizinin başrolü ve dizide onun ve ailesinin maceraları izleyiciye oldukça komik bir şekilde aktarılıyor.

 

2-    Şebnem Bozoklu

Ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu, dizide Pamuk ailesinin annesini canlandırmaktadır. İsmi Aslı Pamuk’tur. Aslı, işinde çok başarılı ve idealist bir kadındır. Hem işiyle hem de ailesiyle oldukça güzel bir şekilde ilgilenmektedir. Ancak Aslı Pamuk’un da tabii ki anlaşamadığı birileri var. O da alt katında oturan eşinin annesi…

 

3-    Salih Kalyon

İyi Aile Babası

Saygı değer oyuncu Salih Kalyon, dizide Kerami Pamuk karakterini canlandırmaktadır. Kerami Pamuk, Adana’da doğmuş ve orada büyümüştür. Polis olan Kerami Pamuk’un liseden sonra tayini İstanbul’a çıkmış ve orada yaşamaya başlamıştır. Emekli olduktan sonra sürekli evde oturan Kerami, karısının tüm boyunduruklarından çok sıkılmıştır. Kerami’nin tek zevki dışarıya çıkıp arkadaşlarıyla vakit geçirmektir ve bunu elde etmek için karısına türlü türlü numaralar çevirir…

 

4-    Melek Baykal

İyi Aile Babası

Bir diğer saygı değer oyuncu Melek Baykal, İyi Aile Babası dizisinde Arife Pamuk karakterini canlandırmaktadır. Arife Pamuk, Kerami’nin eşi ve Mehmet Ali’nin annesidir. Kendisi de aslen Adanalıdır ve özellikle çocuklarına çok düşkün bir kadındır. Arife Pamuk karakterinin en büyük zevklerinden biri gelini olan Aslı Pamuk’un yaptığı her işe karışmaktır. Hal böyle olunca gelini Aslı ile arasında sürekli bir çekişme yaşanmaktadır.

 

5-    Timur Acar

İyi Aile Babası

Ünlü oyuncu Timur Acar, İyi Aile Babası dizisinde Mehmet Ali’nin kardeşi olan Rıfkı Pamuk karakterini canlandırmaktadır. Rıfkı Pamuk, oldukça saf ve iyi niyetli bir adamdır. Lisede beden eğitimi öğretmenidir ve basketbol takımının koçudur. Ancak çok saf bir karakter olduğundan bu saflığı başına türlü türlü belalar açmaktadır.

 

Etiketler: iyi aile babası iyi aile babası konusu İyi Aile Babası Oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL