İyi Günde Kötü Günde Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

İyi Günde Kötü Günde Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

Yazar: Emre Nerede Çekiliyor?

İyi Günde Kötü Günde dizisi 2020 2021 yeni sezon için tanıtım fragmanlarını yayınlandı. Tanıtımlar kısa sürede milyon izlenmeyi geçti. Tanıtımları izleyenlerin dizi ile ilgili merakları arttı. Özellikle dizinin nerede çekildiği ve dizi setinin nerede olduğu merak edildi. İyi Günde Kötü Günde Nerede Çekiliyor, Dizi Seti Nerede?

Başrollerinde Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen’in yer aldığı İyi Günde Kötü Günde dizisi Star tv de ekranlarda olacak. Dizinin hikayesi ve kurgusu daha tanıtımları izlenirken merak uyandırdı. Dizi ile ilgili röportaj yapılan Elçin Sangu dizinin konusunun aşk üçgeni olduğunu ancak bunun klasik aşk üçgeni olmadığını söyledi. Dizide kötü kadın karakterinin yer almadığını söyleyen Sangu, her karakterin bir alt hikayesinin ilerleyen bölümlerde izleyicilere sunulacağını söyledi.

İyi Günde Kötü Günde Nerede Çekiliyor?

Çekimlerin güzel ve eğlenceli olduğunu ve çok güzel mekanlarda çekim yaptıklarını söyleyen Elçin Sangu dizi için heyecanlı olduğunu da ekledi. İyi Günde Kötü Günde dizisinin çekimleri İstanbul’da başladı. Çekim mekanları ve yerleri Kovid 19 nedeni ile özenle seçiliyor. İstanbul’un çeşitli semtlerinde özel mekanlar tutulmuş ve çekimler bu mekanlarda yapılıyormuş.

tıkla>>> İyi Günde Kötü Günde Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

İyi Günde Kötü Günde Dizi Seti Nerede?

Çekim mekanları ve özellikle dizi seti izleyicilerin yoğun ziyaretlerine maruz kalmamak için özenle saklanıyor. Virüs nedeni ile sakin ve kalabalık olmayan mekanlar tercih edildiği için izleyici ziyaretleri dizi setini tehlikeye atacağı için yapım şirketi tarafından şuan için açıklanmadı. Bilgiler geldikçe dizi çekim mekanları ve dizi seti hakkında bilgiler paylaşılacak.

Etiketler: İyi Günde Kötü Günde çekim mekanları İyi Günde Kötü Günde dizi seti nerede İyi Günde Kötü Günde Nerede Çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL