İyi Günde Kötü Günde Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

İyi Günde Kötü Günde Oyuncu Kadrosu, Kim Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yeni Diziler

O3 Medya’nın Star TV için hazırladığı İyi Günde Kötü Günde dizisi ilk bölümü için gün sayıyor. 2020 2021 sezonu için televizyonda yer almaya hazırlanan İyi Günde Kötü Günde oyuncu kadrosu ile dikkatler üzerine çekti. İyi Günde Kötü Günde dizisi oyuncuları, kim kimdir?

İyi Günde Kötü Günde Dizisi Oyuncuları

Star tv’nin yeni sezon dizisi İyi Günde Kötü Günde güçlü kadrosu ile sektö rün iddialı yapımları arasına girdi. Dizinin kadrosunda göze çarpan ilk isimler Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen oldu. Başrolü paylaşan 3 isim dizide aşk ve dramın merkezinde olacaklar. Dizi bir aşk üçgenini ekranlara getirecek ama bu bildiğimiz bir klasik aşk üçgeni olmayacak. Gerçekten ara bozmak isteyen kötü karakter bu dizide yok ve her karakterin bir alt hikayesi var. İlginç bir hikaye güçlü kadro ile Star tvde izleyici ile buluşacak. İşte dizinin merak edilen castı.

İyi Günde Kötü Günde Leyla (Elçin Sangu) Kimdir?

İyi Günde Kötü Günde Leyla karakteri dizide düğün organizatörü olarak karşımıza çıkacak.  Leyla daha önce kendisini nikah masasında terk eden eski nişanlısının düğününü organize etmek için tutulur. Olaylarda ondna sonra başlar. Leyla kendisini evlilik arefesinde bırakıp giden eski nişanlısını karşısında görünce kendisini kaybeder. Olaylar silsilesi de ardı ardına gelir.

İyi Günde Kötü Günde Ozan Dolunay Kimdir?

Ozan Dolunay dizide daha önce nişanlısı olan ve kendisini nikah masasında bıraktığı Leyla’nın eski nişanlısını canlandırmaktadır. Leyla’yı nikah masasında bırakmış ve ortadan kaybolmuştur. Yıllar sonra başka birisi ile evlenmek için ortaya çıkar. Düğün organisazyonunu ise eski nişanlısı Leyla yapmaktadır. İşlerin içinden çıkılmaz bir hal alması da o anda başlar.

tıkla>>> Elçin Sangu’nun Sesinden İyi Günde Kötü Günde Çalan Koyverdin Gittin Şarkısı Dinle

İyi Günde Kötü Günde Yasemin Allen Kimdir?

Yasemin Allen dizide Ozan Dolunay’ın nişanlısını oynamaktadır. Leyla karakterinin nişanlısının eski nişanlısı olduğunu bilmeden düğün organizasyonunu ona verir. Yaptığı hatanın başına neler açacağını elbette bilemez.

Etiketler: İyi Günde Kötü Günde kim kimdir İyi Günde Kötü Günde Oyuncu Kadrosu İyi Günde Kötü Günde Oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL