Jet Sosyete 20 Mayıs Pazar Neden Yok? Final Mi Yaptı?

Jet Sosyete 20 mayıs pazar neden yok? Hafta sonlarının en keyifle izlenen dizisi Jet Sosyete bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek. Bir hafta boyunca heyecanla beklenen dizinin yeni bölümü olmaması izleyenleri hayal kırıklığına uğrattı. Takipçiler  Jet Sosyete 20 mayıs pazar neden yok final mi yaptı sorularını sorgulamaya başladı. İşte detaylar…

Jet Sosyete 20 mayıs pazar aynı saatinde yeni bölümüyle ekrana gelmeyecek. Çünkü dizinin hem oyuncusu hem senaristi Gülse Birsel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada çekimlerin yetişmediğini dizinin bu yüzden 20 mayıs pazar akşamı yayınlanmayacağını yazdı. Ve dizinin 27 mayıs pazar akşamı ekrana geleceğini de ekledi. Fakat takipçilerden büyük tepki aldı.

Yayıncılık etiklerine uymayan bu davranış son zamanlarda Jet Sosyete dizisinde sıklıkla yaşanıyor. Ve bu durum mormalize edilmeye çalışılıyor. Fakat profesyonel bir kanal ve yapım şirketinin diziyi yetiştiremediği için izleyiciyle buluşturmaması gerçekten özensiz bir davranış.

Pazar akşamlarının tek komedi dizisi olan Jet Sosyete, geniş bir izleyici kitlesine hitap ediyor. Kadrosunda Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak ve Hasibe Eren gibi birbirinden kaliteli ve komedinin ustası ismin yer alıyor olması büyük bir avantaj. Fakat komedi dizilerinin diğer dizilere oranla daha zor çekiliyor olması da göz ardı edilmemeli. Her hafta farklı bir konu üzerine yoğunlaşan dizi için senaryo oluşturulması da oldukça güç.

Jet Sosyete 27 mayıs pazar 20.00’da Star TV’de.