Jet Sosyete 28 Kasım Var mı Yok mu? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Jet Sosyete 28 Kasım Var mı Yok mu? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yazar: Emre Jet Sosyete

TV8 ekranlarına transfer olmasından sonra reytinglerde isteneni veremeyen komedi dizisi Jet Sosyete dizisinde tehlike çanları çalmaya başladı. Dizinin yeni bölümü, 23. Bölüm, ne zaman yayınlanacak, 28 kasım Çarşamba günü var mı yok mu soruları sosyal medyada da konuşulan konuların başında geliyor. Jet Sosyete 28 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak mı, var mı yok mu? 23. Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kadrosunda Çağlar Çorumlu (Yaşar Yüksel), Derya Karadaş (Safiye Yüksel), Cengiz Bozkurt (Cengiz Özpamuk), Gülse Birsel (Gizem Özpamuk), Sarp Apak (Ozan Özpamuk) gibi isimlerin yer aldığı Jet Sosyete Gülse Birsel’in kaleminden çıkan senaryo ile evlerimize konuk oluyor. Yönetmen koltuğunda ise Hakan Algül’ün oturduğu dizi BKM yapım firması tarafından finanse ediliyor.

22 bölümü geride bırakan dizi ilk haftalardaki reyting başarısını ne yazık ki son haftalarda sürdüremiyor. Özellikle yeni dizilerin başlaması ile fan kitlesini kaybeden dizi önce gün değiştirdi ve daha sonra da kanal değişikliği ile TV8’e transfer olmuştu. Dizide ki bu değişikliklerde özellikle dizinin seyirci kitlesi tarafından tedirginlikle karşılandı.

Dizinin final yapacağı söylentileri o zamanlardan beri dile getiriliyor. Şimdi ise dizinin yeni bölümü, 23. Bölüm, 28 kasım Çarşamba günü ekranlara gelmeyecek. Daha öncede söylediğimiz gibi Jet Sosyete 28 kasım Çarşamba var mı yok mu söylentileri bu şekilde cevap buldu ve kanal 28 kasım Çarşamba günkü yayın akışından diziyi çıkardı. Dizinin yeni bölümü olan 23. Bölümü eğer son dakika değişikliği yapılmaz ise 5 aralık Çarşamba günü ekranlara gelecek. Sevilen aile komedisi Jet Sosyete’nin konusu neydi, isterseniz kısaca Jet Sosyete dizisinin konusu hakkında bilgi verelim.

Özpamuk Tekstil’in getir-götür sorumlusu Yaşar Yüksel karısı Safiye, kızı Yıldız, baldızı Melike ve kayınbiraderi Gündüz ile İstanbul’un bir gecekondu semtinde kıt kanaat yaşayan bir aile babasıdır. Çalıştığı şirketin sahibi Cengiz Özpamuk çapkın oğlu Ozan’ı karıştığı bir skandal sonrası genel müdürlükten alır ve inadına yerine Yaşar’ı getirir. Üstelik Yaşar ailesi ile birlikte Jetset Konakları’ndaki genel müdür villasına taşınabilecektir.

Ozan ise babası, babaannesi Zahide ve üvey annesi Gizem’in sürekli gerilim yaşadığı yan evdeki gençlik odasına geri dönmek zorunda kalır. Ailesi sınıf atlama ve sosyeteye ayak uydurma heyecanına düşmüşken; Yaşar’ı ise şirketin şu ana kadar hiç çıkmadığı üst katında, moda ve tasarım dünyasının göbeğinde herkesin saygısını kazanması gereken zor bir dönem beklemektedir.

Jet sosyete 23. Bölüm Fragmanı İzle

Etiketler: Jet sosyete 23. Bölüm fragmanı Jet Sosyete 23. Bölüm ne zaman Jet Sosyete 28 Kasım Var mı Yok mu? Jet Sosyete Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL