Jet Sosyete Alara Kim? (Ecem Uzun) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Jet Sosyete Alara Kim? (Ecem Uzun) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Yazar: Emre Jet Sosyete

Star Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan dizi Jet Sosyete’de karakterler belli olmaya devam ediyor. Dizide rol alacağı kesinleşen Ecem Uzun Jet Sosyete dizisinde Alara karakterini canladıracak. Peki Jet sosyete dizisinde Alara karakterini canlandıran oyuncu Ecem Uzun kimdir? Tüm bilgiler yazımızın devamında sizlerle.

Jet Sosyete Alara Kim? (Ecem Uzun) Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Ecem Uzun 1992 yılında İstanbul Sarıyer’de dünyaya geldi. 1.53 cm boyunda olan oyuncu 44 kg ağırlığındadır. İkizler burcu olan güzel oyuncunun gözleri kahverengidir. Oyuncu küçük yaşlarda oyunculuğa atılmış ve 8 yaşında iken Sarıyer Belediye Tiyatrosu’nda tiyatro eğitimlerine başlamıştır. İlköğretimi Sarıyer’de okuyan oyuncu lise eğitimi için Hüseyin Kalkavan Lisesi’ne gitmiş ardından üniversite eğitimi için Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne gitmiştir. Oyuncu Tiyatro Bölümü’nü bitirdikten sonra reklam, dizi ve sinema filmlerinde rol almaya başlamıştır. Oyuncunun sevgilisi olarak Boran Kuzum ismi geçmekle birlikte kesin bir bilgi değildir.

Ecem Uzun ilk olarak Ülker reklam filminde boy göstermiştir. Sonrasında ise ilk dizi projesi olan Aliye dizisinde rol almıştır. Atv ekranlarında yayınlanan ve çok sevilen dizi Aliye’de Gülsüm karakterini canlandırmıştır. Dizide Halit Ergenç, Sanem Çelik, İlhan Şeşen, Ülkü Duru gibi isimler rol almıştır. Oyuncu Aliye dizisinden sonra Geniş Zamanlar dizisinde rol almış ve Bilge karakterini canlandırmıştır. Dizide Zuhal Olcay, Özge Özberk, Oktay Kaynarca gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Oyuncu 2007 yılında ise Gönül Salıncağı isimli dizide rol almıştır. Dizide Nur Fettahoğlu, Kıraç, Sibel Taşçıoğlu gibi değerli isimlerle birlikte oynama şansı yakalamıştır.

[mavitext]Jet Sosyete Yaşar Usta Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Ecem Uzun, 2008 yılında Pulsar dizisinde rol aldıktan sonra, 2009 yılında Ah Kalbim isimli dizide oynamıştır. Ecem Uzun, 2010 yılında ise Küçük Sırlar isimli dizide Burak Özçivit, Sinem Kobal ile birlikte rol almıştır. Ecem Uzun dizide Meriç karakterini canlandıran oyuncu başarılı performansı ile göz doldurmuştur. Oyuncu dizi dışında Koca Dünya isimli sinema filminde de rol almış ve filmde Zuhal karakterini canlandırmıştır. Oyuncu 2016 yılında ise Tereddüt filminde rol aldıktan sonra Aşk Yalanı Sever isimli dizide de oynamıştır. Tereddüt filmi ile Altın Portakal’dan iki ödül birden alan oyuncu Ecem Uzun’a yeni projesi Jet Sosyete’de Alara karakteri ile başarılar dileriz.

[saritext]Jet Sosyete Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/saritext]

Ecem Uzun Videosu

Etiketler: jet sosyete alara boyu jet sosyete alara gerçek adı jet sosyete alara kimdir jet sosyete alara oynadığı diziler jet sosyete alara sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL