Jet Sosyete Berk Kim? Sevgilisi Var Mı?

Jet Sosyete Berk Kim? Sevgilisi Var Mı?

Yazar: Emre Jet Sosyete

Jet Sosyete dizisine sonradan dahil olan yakışıklı oyuncu Berk kim sorusu da uzun süredir araştırılmaya devam ediyor. Ozan’ın eski arkadaşı olan ve sürekli onu aşağılamaya çalışan Berk diziye farklı bir boyut kazandırdı. Jet Sosyete Berk kim? Gerçek adı ne? Oynadığı diziler? 

Diziye 8. bölümde dahil olan ve oldukça beğeni toplayan Berk karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı, Utku Ateş’tir.  Utku Ateş  Bahçeşehir Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Reklamcılık bölümünden mezundur. Hayat Sırları dizisinde Murat rolüyle izlediğimiz genç oyuncu 28 yaşındadır. İlk olarak Çilek Kokusu dizisinde seyirci karşısına çıkan yakışıklı oyuncu ardından Kurt Seyit ve Şurası dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah ile birlikte rol almıştır.

Oyunculuğun yanı sıra popüler yarışma programlarına katılmıştır. Wipe Out ve Kim Milyoner Olmak İster bu yarışmalardan bazılarıdır. Reklamcılık bölümünden mezun olan oyuncu bu avantajını kullandı ve Ruffles, Halley, Flo, Algida, Paşabahçe, Anadolu Hayat ve Beko gibi önemli firmaların reklam filmlerinde rol aldı.

Kariyerine oyuncu olarak devam etmeye kesin olarak karar verdiği anda profesyonel bir eğitim almak istedi ve Akademi 35,5 ‘de Nezaket Coşkun ve Merve Girgin’den dersler aldı. Kısa sürede yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı.

Kariyerine sağlam adımlarla ilerleyen genç oyuncu her tür dizide her tür karakterin hakkını vermeyi başarıyor. Utku ateş, Jet Sosyete dizisinde rol almaya devam ettikçe Jet Sosyete Berk kim, gerçek adı ne, sevgilisi var mı soruları sıklıkla sorgulanmaya devam edecek.

Etiketler: jet sosyete berk jet sosyete berk gerçek adı ne jet sosyete berk kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL