Jet Sosyete Nerede Çekiliyor? Ev Şirket Kahve Nerede?

Jet Sosyete Nerede Çekiliyor? Ev Şirket Kahve Nerede?

Yazar: Emre Jet Sosyete

Star Tv ekranlarında 18 Şubat pazar günü itibariyle ekranlarda olacak olan Jet Sosyete dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile izleyiciye komik dakikalar yaşatacak. Jet Sosyete dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu kadar nerede çekildiği de merak konusu oldu. Peki Jet Sosyete nerede çekiliyor? Çekim yeri neresi? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Jet Sosyete Nerede Çekiliyor? Ev Şirket Kahve Nerede?

Başrollerinde Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Aslı Bekiroğlu, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Ecem Uzun ve Emre Taştekin gibi isimlerin yer aldığı yönetmenliğini Hakan Akgül’ün, senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı dizi Jet Sosyete’nin çekim yeri belli oldu mu? Jet Sosyete’nin çekim yeri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Jet Sosyete dizisinin çekim yeri olarak BKM stüdyonun Ümraniye’deki platoları kullanılıyor. Dizide gördüğünüz ev, şirket ve kahve gibi tüm mekanlar bu plato içerisinde yer alıyor. Özel olarak oluşturulan platoda bir çok dizi ve tiyatro da yer almıştı. Jet Sosyete dizisindeki mekanlar daha önce yayınlanan bazı komedi dizilerinin de bu mekanlarda çekildiğini gösteriyor. Mekanlara izleyici göz aşinası olmuş durumda.

[saritext]Siyah İnci Dizisi Neden Final Yaptı? Tıklayınız![/saritext]

Jet Sosyete dizisi Özpamuk Tekstil’de getir götür işleri yapan Yaşar ailesi ile birlikte İstanbul’da kıt kanaat geçinen bir aile babasıdır. Şirket sahibi Cengiz oğlu Ozan’ı karıştığı bir olaydan dolayı müdürlükten alarak yerine Yaşar Usta’yı getirir. Yaşar Usta sosyetenin de yaşadığı konutlara yerleşirken oğlunu da imkanları kısıtlı bir yere yerleştirir. Yaşar bu mevki yükselmesinden sonra sosyeteye ayak uydurabilecek mi?

Jet Sosyete Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![mavitext][/mavitext]

Jet Sosyete Dizisi 3. Tanıtım Fragman Videosu

Etiketler: jet sosyete çekim yerleri jet sosyete dizisi ev şirket kahve nerede jet sosyete nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL