Jet Sosyete Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir?

Jet Sosyete Dizisi Oyuncuları Konusu Kim Kimdir?

Yazar: Emre Jet Sosyete

Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Gülse Birsel imzalı yeni dizi Jet Sosyete merakla beklenirken dizinin ilk olarak Sosyete isminde çıkacağı söylenmişti. Dizini 60-70 dakikalık sürelerde yayınlanacağı konuşulurken dizide aile ilişkileri ve komedi bir arada olacak. Jet Sosyete Şubat ayında yayınlanacak. Dizininin oyuncu kadrosuna yeni isimlerde dahil olmaya başladı. Bu isimlerden biri de Hasibe Eren oldu.

Jet Sosyete Dizisi Oyuncuları Kim Kimdir?

Çağlar Çorumlu Kimdir?

1977 yılında Amasya Merzifon’da dünyaya gelen oyuncunun annesi ve babası öğretmendir. 1994 yılında Merzifon Lisesinden mezun olan oyuncu Eskişehir’de Turizm ve Otelcilik okurken oyunculuk yeteneğinin keşfedilmesinden sonra MSM ACTOR STUDIO’da tiyatro eğitimleri aldı. Kendini geliştiren oyuncu bir çok tiyatro oyununda oynadı. Sinema filmlerinde de rol alan oyuncu Prenses’in Uykusu adlı filmde oynayarak izleyicinin beğenisini kazandı. Oyuncu uzun süredir Show Tv ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show’da rol almış ve takdir kazanmıştır.

Sarp Apak Kimdir?

1981 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelen oyuncu babasının işi nedeniyle uzun süre Diyarbakır’da bulundu. Oyuncu babasının işi dolayısıyla Bursa’ya taşındı. Eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünü tamamladı. Oyuncu BKM’de yer aldı. Organize İşler’de rol alan oyuncu Karışık Kaset, Yaktın Beni gibi projelerde yer aldı.

Cengiz Bozkurt Kimdir?

1965 yılında Nevşehir’de dünyaya geldi. ODTÜ Fizik’te okudu. Okul’un yarısında tiyatroya yöneldi ve oyuncu olmaya karar verdi. Okulda İngilizce öğretmeni ile evlenip İngiltere’ye yerleşti. 14 yıl boyunca İngiltere’de değişik işlerde çalışmak zorunda kaldı. Türkiye’ye dönen oyuncu burada bir çok tiyatro oyununda oynadı. Küçük Esnaf, Görünen Adam ve Mutluluk Zamanı rol aldığı projelerdir.

[mavitext] Salacak Hikayeleri Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Bartu Küçükçağlayan Kimdir?

1983 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen oyuncu Eskişehir’de Üç Korner Bir Penaltı adlı müzik grubunda solistlik yaptı. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı kazandı. 2002 yılında Yıldız Kenter Tiyatrosunda oynadı. Oyuncunun tiyatro ve film projelerinden 13 civarında ödülü bulunmaktadır. Yalan Dünya adlı dizide rol aldı.

Ecem Uzun Kimdir?

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümünde okudu. Oyuncunun 4 adet ödülü bulunmaktadır. Aliye, Aşk Yalanı Sever, Koca Dünya gibi gibi projelerde yer aldı.

Hasibe Eren Kimdir?

1975 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Kahramanmaraşlı’dır. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji Bölümü’nü okudu. Daha önce Reklamcılık bölümünden mezun olmuştu. 2006 yılında Avrupa Yakasında Hasibe karakterini canlandırdı.

Aslı Bekiroğlu Kimdir?

1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.62 boyunda 52 kg ağırlığındadır. Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nü bitirdi. Sonrasında tiyatro eğitimi alan oyuncu Beni Böyle Sev adlı dizi ile başlayan oyunculuk hayatına Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Gülümse Yeter adlı dizide rol aldı.

Jet Sosyete Fragmanı!

Etiketler: jet sosyete dizisi karakterleri jet sosyete dizisi konusu jet sosyete dizisi oyuncu kadrosu jet sosyete kim kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL