Jet Sosyete Gündüz Kimdir? (Bartu Küçükçağlayan)

Jet Sosyete Gündüz Kimdir? (Bartu Küçükçağlayan)

Yazar: Emre Jet Sosyete

Star Tv ekranlarında 18 Şubat Pazar günü ekranlarda olacak olan Jet Sosyete dizi komedi dizisi olarak izleyicisi ile buluşacak. Gülse Birsel’in senaryosunu yazdığı ve bir çok ünlü oyuncunun rol alacağı dizide Gündüz karakteri merak konusu oldu. Jet Sosyete’de Gündüz karakterini canlandıracak olan oyuncu ise Bartu Küçükçağlayan oldu. Daha önce televizyon ekranlarında Gülse Birsel’in dizilerinden tanıdığımız Bartu Küçükçağlayan kimdir?

Jet Sosyete Gündüz Kimdir? (Bartu Küçükçağlayan)

1983 yılında Eskişehir’de dünyaya gelen oyuncu 1.80 cm boyunda 77 kg ağırlığındadır. Kahverengi gözlere sahip oyuncu oğlak burcudur. Eskişehir Gelişim Koleji’nden mezun olan oyuncu Eskişehirde yaşadığı yıllarda “ııaaa” adlı bir müzik grubunda ve Üç Korner Bir Penaltı isimli grupta hem solistlik hem gitaristlik yaptı. İstanbul’a geldikten sonrada müzik çalışmalarına devam eden oyuncu Yerden Yüksek isimli grubun vokalliğini yaptı. Sonrasında Büyük Ev Ablukada isimli grupta aynı mesleğini devam ettirdi. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarını kazanan oyuncu 2002 yılında Yıldız Kenter Tiyatrosu’nda çalışmaya başladı.

Bartu Küçükçağlayan, 2004 yılında Haziran Gecesi isimli dizide rol aldı. Dizide Ali karakterini canlandıran oyuncu aynı yıl Kırlangıç isimli dizide Semiz karakterini canlandırmıştır. 2005 yılında Çapkın dizisinde Kösük karakterini canlandırmıştır. 2006 yılında Birbir Gece isimli dizide Gani karakterini canlandırmıştır. 2010 yılında Av Mevsimi isimli filmde Kamuran karakterini canlandırmıştır. Filmde Cem Yılmaz, Şener Şen de rol almıştır. 2010 yılında Çoğunluk isimli sinema filminde oynayan oyununun asıl tanınmışlığı ise Gülse Birsel’in de rol aldığı Yalan Dünya isimli komedi dizisindeki Orçun karakteri ile olmuştur.

[mavitext]Jet Sosyete Tony Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Bartu Küçükçağlayan Kesik isimli sinema filminde Mehmet karakterini canlandırdıktan sonra 2015 yılında Komedi Türkiye isimli yarışma programında oyuncu koçluğu yapmıştır. Gülse Birsel ve Gani Müjde’nin yazdığı programı Acun Ilıcalı TV 8 için hazırlamıştır. Bartu Küçükçağlayan bu zamana kadar rol aldığı Yalan Dünya ve Çoğunluk projeleri ve diğer projelerinden 14’ü aşkın ödülle dönmüştür. Buda oyuncunun başarısının bir kanıtıdır. Bartu Küçükçağlayan’a yeni projesinde başarılar dileriz.

[saritext]Jet Sosyete İlayda Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Jet Sosyete Bartu Küçükçağlayan Videosu

Etiketler: jet sosyete gündüz boyu jet sosyete gündüz kimdir jet sosyete gündüz oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL