Jet Sosyete İlayda Kimdir? (Deniz Cengiz)

Jet Sosyete İlayda Kimdir? (Deniz Cengiz)

Yazar: Emre Jet Sosyete

Star Tv ekranlarında pazar günleri yayınlanacak olan Jet Sosyete dizisi merakla beklenirken dizide rol alacak olan oyuncu kadrosu da ilgiyle takip ediliyor. Sosyeteye jet bir giriş yapan bir ailenin başına gelenler komik bir dille anlatılırken dizide rol alacak olan isimlerden İlayda karakteri merak konusu oldu. Dizide İlayda karakterini canlandıran oyuncu Deniz Cengiz oldu. Peki Deniz Cengiz kimdir? Daha önce televizyon ekranlarında görmediğimiz ancak gözümüzün aşina olduğu Deniz Cengiz hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Jet Sosyete İlayda Kimdir? (Deniz Cengiz)

Dizide Alara’nın ablası rolünü canlandıracak olan Deniz Cengiz Youtube’de yayınladığı komik videolar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Youtube’de Helin Su Yılmaz karakteri ile kendisini tanıtan Deniz Cengiz Kılavuzu Karga isimli yeni bir video kanalı daha açmıştır. Youtube videolarında bir çok farklı karakteri canlandıran oyuncunun Jet Sosyete dizisi projesi olacaktır.

Deniz Cengiz’in fiziki özellikleri ile ilgili herhangi bir bilgiye rastlayamadık. Ancak 165-170 cm boyunda 55-58 kg ağırlığında olduğunu tahmin ediyoruz. Jet Sosyete dizisinde İlayda karakterini canlandıracak olan Deniz Cengiz’in dizide sergileyeceği performans ise merak konusu oldu. Gülse Birsel gibi usta bir ismin önemli bir projesine dahil ettiği Deniz Cengiz’de ışık gördüğü aşikardır. Bizlerde Deniz Cengiz’e Jet Sosyete dizisinde başarılar diliyoruz.

[mavitext]Nefes Nefese Dizisi Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Siz Deniz Cengiz’in youtube videolarını izlediniz mi? İzlediğiniz videolardaki oyunculuğu hakkında ne söyleyebilirsiniz? Sizce Deniz Cengiz İlayda karakteri ile Jet Sosyete’de başarılı olabilir mi? Tüm bu konular ve daha fazlası için düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

[pembetext]Jet Sosyete Yıldız Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Jet Sosyete Deniz Cengiz Videosu

Etiketler: jet sosyete ilayda boyu jet sosyete ilayda gerçek adı jet sosyete ilayda kim jet sosyete ilayda oynadığı dizier


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL