Jet Sosyete İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Jet Sosyete İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Yazar: Emre Jet Sosyete

Star Tv ekranlarında 18 Şubat Pazar günü ekranlara gelecek olan Jet Sosyete merakla beklenirken dizinin izlenip izlenmediği merak konusu oldu. Bilindiği üzere dizilerin izlenme oranı dizinin devam bölümlerinin çekilmesi açısından büyük önem taşıyor. Diziler izlenme oranına göre final de yapabilir. Peki Star ekranlarında pazar günleri yayınlanacak olan Jet Sosyete izlendi mi? Tuttu mu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 

Jet Sosyete İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Star Tv ekranlarında pazar günü yayınlanacak olan Jet Sosyete’nin gün olarak pazarı seçmesini Gülse Birsel’in istediği konuşuluyor. Hafta sonu olması münasebetiyle insanların eğlenceye daha yatkın olacağını düşünülerek bence de en doğru seçim olmuştur. Zira Star’ın hafta içi günleri neredeyse dolu ve eğlence programları ve komedi dizileri hafta sonu daha yoğunlukta oluyor. Bunun en güzel örneğini Survivor’da görüyoruz. Survivor hafta içi yayınlanan bölümleri hafta sonu yayınlananlara göre daha az reyting alıyor.

Jet Sosyete ile ilgili tek eleştiri sene başından itibaren başlamış olsaydı daha avantajlı olurdu diye düşünüyorum. Zira Survivor 2018 ile birlikte başlamış olması izleyici kitlesini çekmekte zorlanacaktır. 3-4 aylık bir yayını olsaydı en azından belirli bir kitleyi elinde tutabilirdi. Dizi yine tutabilir, yine izlenebilir ancak pazar günü işi hiçte kolay olmayacak. Pazar günü yayınlanan dizilere bakacak olursak; Savaşçı, Çocuklar Duymasın ve Cennetin Gözyaşları bulunuyor. Birde Survivor 2018 bu günde bir bölümü olacak.

[saritext]Jet Sosyete Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/saritext]

jet sosyete reyting sonuçları

Jet Sosyete dizisinin bu günde alması gereken reyting ise yaklaşık 5-7 arası diye düşünüyorum. Zira bu aralıkta başlangıç yapıp bunu artırarak devam ettirirse ileride daha yüksek reytingler alacaktır. Tabi bir sürpriz yapıp bu reytinglerin üzerinde de başlangıç yapabilir. Savaşçı’nın bu gündeki reytingi 7-9 arasında değişirken, Çocuklar Duymasın’ın 5-6 arası Cennetin Gözyaşları da 5-6 arası bir reytinge sahip. Geçen hafta Survivor 2018 ise 12 reyting ile başlangıç yaptı. Bu reyting en fazla 9-10 reytinglere kadar düşer daha fazla düşmez. Bu yüzden Jet Sosyete’nin alacağı reytingler merak konusu olacak. İlk bölüm reytingleri açıklandığıda buradan bilgi vereceğiz.

Jet Sosyete ilk bölüm reytingleri ile pazar gününün lideri olmaya aday oldu. Total’de 5.89 reyting ile 3. olan yapım, Ab’de 10.31, ABC’de ise 9.06 reyting ile 1. oldu. Bu reytingler ile başarılı bir giriş yapan yapımın gelecek hafta nasıl bir reyting alacağı merak konusu oldu. Jet Sosyete’nin özellikle Survivor seyircisini çektiğini düşünüyorum. Survivor geçen haftalarda 10 reytinglere ulaşmıştı. Bu hafta 3 reyting birden kaybeti. Aynı şekilde Çocuklar Duymasın’dan da seyirci çekti.

[mavitext]Jet Sosyete Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/mavitext]

Jet Sosyete Fragmanı

Etiketler: jet sosyete izlendi mi jet sosyete reyting sonuçları jet sosyete tuttu mu


Bu yazı için yorumlar kapatılmıştır.

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL