Jet Sosyete Melike Kimdir? (Aslı Bekiroğlu)

Jet Sosyete Melike Kimdir? (Aslı Bekiroğlu)

Yazar: Emre Jet Sosyete

Star Tv ekranlarında Pazar günleri yayınlanacak olan Jet Sosyete merakla beklenirken dizide rol alacak olan oyuncularda belli olmaya başladı. Dizide Melike Şahin karakterini canlandıracak olan oyuncu Aslı Bekiroğlu oldu. Peki Aslı Bekiroğlu kimdir? Aslı Bekiroğlu ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Jet Sosyete Melike Kimdir? (Aslı Bekiroğlu)

Aslı Bekiroğlu, 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.62 cm 55 kg ağırlığında olan güzel oyuncunun gözleri kahvedir. İtalyan Lisesi mezunudur. Üniversiteyi Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nde tamamlamıştır. Dizilerden önce reklam filmlerinde rol alan oyuncu telefonundaki bir video programında çektiği videolardan sonra reklam teklifi almıştır. Küçüklüğünde sürekli ünlü olmayı isteyen bir çocuk olan Aslı Bekiroğlu’nun babası gelen teklifler sonrası kızına sonunda ünlü oldun şeklinde destek olmuştur.

Aslı Bekiroğlu günlük hayatında güne erken başladığını, televizyon fazla izlemediğini bilgisayar başında fazla durmadığını aklına bir fikir geldiğinde ise telefonundaki programa çektiğini söylemiştir. Konservatuvar eğitimi de alan oyuncu her zaman şarkıcı olmak istemiş ancak hocasının yönlendirmesi ile Arp’çı olmuştur. Oyunculuk dışında diyetisyen olmayı isteyen Aslı Bekiroğlu insanın yüzünün zaman içinde eskidiğini ve beğenmediklerini söylemiştir. Aslı Bekiroğlu romantik bir filmde başroldeki kızı ya da kötü kadın karakterini oynamak istemiştir. Aslı Bekiroğlu kötü kadın karakterlerini her zaman sevdiğini belirtmiştir.

[saritext]Jet Sosyete Alara Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Aslı Bekiroğlu sadece reklam filmlerinde rol almamıştır. Rol aldığı reklam filmleri ona dizi dünyasının da yolunu açmıştır. İlk olarak 2013 yılında Beni Böyle Sev isimli dizide rol alan oyuncu dizide Alper Saldıran, Zeynep Çamcı, Bala Atabek, Burcu Biricik, Yusuf Akgün gibi isimler ile birlikte rol almıştır. Oyuncu 2015 yılında ise Adı Mutluluk isimli dizide rol almıştır. Asıl tanınmışlığını ise Show Tv ekranlarında yayınlanan Gülümse Yeter dizisindeki Yasemin karakteri ile sağlamıştır. 2016 yılında yayınlanan dizide Erdal Özyağcılar, Seray Kaya, Pamir Pekin, Aslı Altaylar, Evrim Doğan, Erkan Sever ve başroldeki diğer oyuncu Yılmaz Kurt rol almıştır. Aslı Bekiroğlu’na yeni projesinde başarılar dileriz.

[mavitext]Jet Sosyete Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Jet Sosyete Aslı Bekiroğlu Videosu

Etiketler: jet sosyete melike boyu jet sosyete melike gerçek adı jet sosyete melike kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL