Jet Sosyete Yaşar Usta Kimdir? (Çağlar Çorumlu) Eşofmanlı Şevket Hoca

Jet Sosyete Yaşar Usta Kimdir? (Çağlar Çorumlu) Eşofmanlı Şevket Hoca

Yazar: Emre Jet Sosyete

Star Tv ekranlarında yakın zaman içerisinde izleyicisi ile buluşacak olan Jet Sosyete dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Sosyeteye hızlı bir giriş yapan bir aile ve çevresinde yaşanan olayları komik bir dille anlatan dizide Yaşar Usta karakteri merak konusu oldu. Daha önce Eşofmanlı Şevket Hoca olarak bilinen Çağlar Çorumlu dizide Yaşar Usta karakterini canlandıracak. Peki Çağlar Çorumlu kimdir? Tanıyalım.

Jet Sosyete Yaşar Usta Kimdir? (Çağlar Çorumlu) Eşofmanlı Şevket Hoca

Çağlar Çorumlu, 1977 yılında Amasya Merzifon ilçesinde doğan başarılı oyuncu 1.75 cm boyunda 77 kg ağırlığındadır. Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü mezunu olan oyuncu Gaye Çorumlu ile evlidir. Liseyi Merzifon Lisesi’nde bitiren oyuncu buradan Eskişehir’e taşındı. Eskişehir’de üniversiteyi okuduktan sonra MSM AKTOR STÜDYO’da 1 yıl kadar eğitim aldıktan sonra Kabare Taksim bünyesine katıldı ve oyunculuk kariyeri de başlamış oldu. Bir çok tiyatro, dizi ve sinema projesinde rol aldı. Çağlar Çorumlu’nun anne ve babası öğretmendir.

Kabare Taksim’den sonra ilk projesi TRT ekranlarında yayınlanan 7 Numara isimli dizi olan Çağlar Çorumlu dizide Yusuf Güdük karakterini canlandırdı. Dizide Şebnem Dönmez, Engin Alkan, Olgun Şimşek, Nuray Uslu, Tuba Erdem, Gülden Güney, Ayça Mutlugil, Okan Selvi, Volkan Girgin gibi oyuncular yer almıştır. Oyuncu Kabare Taksim’den sonra Komedi Kılçık adlı grupta çalışmaya devam etti. 2004 yılında Gece Yürüyüşü adlı dizide Hakan karakterini canlandıran oyuncu 2005 yılında Ters Köşe dizisinde Sinan karakterini canlandırdı.

[mavitext]Jet Sosyete Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Çağlar Çorumlu kariyerine 2006 yılında Ezo Gelin (Zeki), Hayat Türküsü (Sezgin) ile devam ederken 2007 yılında Kader dizisinde Kamil karakterini canlandırdı. 2008 yılında Derman ve Üvey Aile dizilerinde rol aldı. 2009 yılında Haneler ve Teyzanne, 2012 yılında İbret-i Alem, Koyu Kırmızı projelerinde yer aldı. 2013 yılında ise Cesur Hemşire, Aldırma Gönül ve Güldür Güldür Show ile kariyerinde yükseldi. Show Tv ekranlarında 5 yıldır Güldür Güldür Show’da Şevket Hoca karakteri ile rol aldı ve ünlendi. Daire, Pek Yakında, Yok Artık, Bulantı, Kor, Tatlım Tatlım: Haybeden Gerçek Aşk, Kolonya Cumhuriyeti oyuncunun son zamanlarda rol aldığı projelerdir. Oyuncu 2012 yılında Afife Jale Tiyatro Ödülleri’nde Yılın En Başarılı Müzikal Komedi Erkek Oyuncusu Ödülü’ne layık görülmüştür. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

[saritext]Nefes Nefese Dizisi Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/saritext]

Çağlar Çorumlu Jet Sosyete Videosu

Etiketler: jet sosyete yaşar kim jet sosyete yaşar rol aldığı diziler jet sosyete yaşar sevgilisi


Yorum yaz