Jet Sosyete Yıldız Kimdir? (Tuğba Çom)

Jet Sosyete Yıldız Kimdir? (Tuğba Çom)

Yazar: Emre Jet Sosyete

Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Jet Sosyete dizisi yakında izleyicisi ile buluşacak. Dizinin başrollerinde neredeyse oyuncu kadrosunun hepsi bulunuyor. Her oyuncunun kendi rolünü hakkıyla oynayacağı düşünülen dizide Yaşar Usta ve ailesinin sosyeteye hızlı bir giriş yapmaları anlatılıyor. Dizide oynayacak olan oyunculardan Yıldız karakterini canlandıran Tuğba Çom ise en çok merak edilen oyuncular arasında yer alıyor. Tuğba Çom ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Jet Sosyete Yıldız Kimdir? (Tuğba Çom)

Tuğba Çom 1990 yılında Rize’de dünyaya gelmiştir. 1.65 cm boyunda ve 58 kg ağırlığındadır. Eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlayan oyuncu 2015 senesinde yönetmen Erhan Makar ile evlenmiştir. İstanbul Şehir Tiyatroları’nda ve bir çok tiyatroda görev alan oyuncu başarısını kanıtlamış bir isimdir. 2010 yılından itibaren Misafir Oyuncular Drama Atölyesi’nde eğitmenli yapmaktadır. Tuğba Çom ilk olarak tiyatrolarda boy göstermiş ve bir çok tiyatro da oynamıştır. Ardından dizi ve reklamlarda kendisini gördüğümüz Tuğba Çom senarist ve yönetmenler tarafından aranan isimler arasında olmuştur.

Tuğba Çom, Tiyatro Kılçık’ta Mutsuz Korkuluk, Size Oyun Oynanıyor tiyatrolarında rol aldıktan sonra, Müjdat Gezen Tiyatrosu’nda Üç Kuruşluk Opera, Düğün ya da Davul, Platesim Geldi, Ferhat İle Şirin oyunlarını oynamıştır. İstanbul Tiyatrosu’nda ise Suçlu Avcısı Sam Smith ve Sihirli Hediyeler tiyatro oyunlarında rol almıştır. Tiyatro dışında reklam filmlerinde rol alan oyuncu Markofoni reklam filminde oynamıştır. Komedi Türkiye’de de yer alan başarılı oyuncu bir çok dizi projesinde de kendini göstermiştir.

[pembetext]Jet Sosyete Melike Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Tuğba Çom, 2012-2013 yıllarında yayınlanan Benim İçin Üzülme adlı dizide Emine karakterini canlandırmıştır. Dizide Kars’tan Artvin Hopa’ya uzanan bir aşk öyküsü anlatılmış, dizi de Fulya Zenginer, Öykü Çelik, Çağlar Ertuğrul, Tansel Öngel gibi isimler yer almıştır. 2014 yılında Serender isimli kısa filmde rol alan oyuncu 2018 yılında Jet Sosyete dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanırken dizide Yıldız karakterini canlandıracaktır. Oyuncu Tuğba Çom’a yeni projesinde başarılar dileriz.

[saritext]Jet Sosyete Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/saritext]

Tuğba Çom Şarkı Videosu

Etiketler: jet sosyete yıldız gerçek adı jet sosyete yıldız kim jet sosyete yıldız oynadığı dizilr jet sosyete yıldız sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL