Kaçak Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Kaçak Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Uğur Yücel yönetmen koltuğunda oturduğu senaryosunu Selin Tunç’un yaptığı dizi Kaçak, Star Tv ekranlarında yayınlanmayı bekliyor. Dizinin cast çalışmaları devam ederken dizide rol alacak bazı isimlerde belli olmaya başladı. Bu isimler arasında Uğur Yücel, Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun ve Şebnem Hassanisoughi bulunuyor. Bu isimleri tanıyalım.

Kaçak Dizisi Oyuncu Kadrosu!

Uğur Yücel Kimdir?

1957 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, İstanbul Belediyesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Aslen Vanlı olan oyuncu tek kişilik stand up gösterisi yaptı. 1984 yılında Fahriye Abla filmi ile sinema dünyasına adım atı. Oyunculuğunun yanında yönetmen olarakta çalışan oyuncu İkinci Bahar adlı dizinin ilk 8 bölümünü çekti. Birr çok dalda ödülü bulunan oyuncu Ejder Kapanı adlı sinema filminde rol aldı. Oyuncu son olarak İçerde dizisine sonradan katılmış ve Kudret Sönmez Tek karakterini canlandırmıştır.

Adı Zehra Dizisi Oyuncu Kadrosunu Öğrenmek İçin Tıklayınız!

Şükrü Özyıldız Kimdir?

1988 yılında İzmir ilinde dünyaya gelen oyuncu, Annesi rum babası karadenizlidir. Ege Üniversitesi İşletme okumaya başladı. Yurt dışında Kafes Dövüşçülüğü yapan oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. En son Çoban Yıldızı dizisinde rol almıştır.

Melisa Şenolsun Kimdir?

1996 yılında İzmir’de dünyaya geldi. 1.71 boyunda 55 kg ağırlığında olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Melisa Şenolsun son olarak Kiralık Aşk dizisinde rol almıştır.

Şebnem Hassanisoughi Kimdir?

1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Ana Sanat Dalı ve Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Yüksek Lisans bölümlerini bitirmiştir. Oyuncu Vatanım Sensin dizisinde Eftalya karakterini canlandırmıştır.

Ezgi Şenerler Kimdir?

1993 yılında Ankara’da doğdu. Oyuncu Hacettepe Üniversitesi Klasik Bale Bölümünde okudu. Oyuncu Bodrum Masalı dizisinde rol almıştır. 168 boyunda 55 kg ağırlığındadır.

Kaçak Dizisi Fragman Videosu!

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmadı.

Etiketler: kaçak dizisi konusu kaçak dizisi oyuncu kadrosu kaçak dizisi oyuncuları uğur yücel şükrü özyıldız dizisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL