Kadıköy Acil’i Rap Söyleyen Şam Lakaplı Şamil Oymak Kimdir?

Kadıköy Acil’i Rap Söyleyen Şam Lakaplı Şamil Oymak Kimdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Son zamanlarda sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündemde olan Şam lakaplı Şamil Oymak kimdir? Söylediği rap şarkılarla adından söz ettiren ve kısa sürede fenomen olan Şam laplı Şamil Oymak hakkında tüm merak edilenler yazımızın devamında…

Şam ismi ile rap dünyasında  tanına Şamil Oymak’ın bilgilerine merak edenler ulaşmak istiyorlar. Sosyal medyada paylaşımlarla adından söz ettiren Şam, sosyal medya da en çok konuşulan isimlerden. İstanbul Trip ve Kadıköy Acil isimli rap şarkıları ile raop dünyasında da oldukça meşhur.

Şamil Oymak Kimdir, nereli, kaç yaşında?

1997 İstanbul’da doğmuştur. Baba tarafı Kars’lıdır. Tam adı Şamil Kürşad Oymak’tır. Şamil Oymak Şam ismi ile tanınıyor. İstanbul’da ikamet eden Şamil Oymak 10 yaşındayken rap ile tanışmış. Müzik dünyasında İstanbul Trip ve Kadıköy Acil isimli şarkılarıyla tanınmış ve ün yapmıştır. 2014 yılında Delusion/Sanrı isimli kısa filmin müziklerini yapmış.

Üniversite 1 sınıftayken okulu bırakmış. Kendi tabiri ile “öğrenmeyi öğrendiği” anda okumanın gereksiz olduğunu ve kendi ayakları üzerinde durması gerektiğini anlamış. Kader ve Oyunlar, Çok Derin, Şüpheli Şahıs, Karanlık Zaman, Paranoya, Efsane, Koma – Gene Ailem İçin, Kararır Akşamlar, Bir Sigara Yak, Sorunlara İnat, Ritmi Yakalayın, Bir Bakirenin Son Gecesi, Acımasız, Saklambaç, Bu Gece Bitmez, Yolunu Seç, Bu Gece Benimsin isimli parçaları seslendirmiştir.

Etiketler: kadıköy acil şam kimdir rapci şam kimdir şamil oymak kimdir


Yorum yaz