Kadın 1 Ocak Salı Var mı Yok mu? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv’nin iddialı dizisi Kadın muhteşem bir bölümle yılbaşına girerken dizinin 1 Ocak Salı günü ekranlara gelip gelmeyeceği belirsizliğini koruyor. Dizinin fanları yeni yılın ilk haftasında yeni bölümün yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyorlar. Kadın 1 Ocak var mı yok mu?

Kadrosunda Caner Cindoruk , Özge Özpinçci, Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan gibi isimlerin yer aldığı Kadın dizisi reyting rekorları kırarken günden güne de fan kitlesini arttırmaya devam ediyor. Aksiyon, duygu dolu sahnelerle ekranlara gelen dizi bizleri hem güldürüyor hem de ağlatıyor.

25 Aralık Salı günü 45. bölümle ekralara gelen Kadın yine bizleri ekranlara kilitledi. Nezir’in Bahar ve çocukları almaya gitmesi ve orada yaşananlar bölüme damga vurdu. Son bölümde neler yaşanmıştı ve yeni bölüm 46. bölüm fragmanını izlemek için BURADAKİ yazımızı takip edebilirsiniz. Peki dizinin yeni bölümü ne zaman, 1 ocak var mı?

KAdın dizisi kanalların yılbaşı anlaşmaları gereği 2 hafta ekranlarda olmayacak. Gelen bilgilere göre 1 Ocak ve 8 Ocak Salı günleri ekranlara gelmeyecek olan Kadın dizisinin yeni bölüm 46. bölümü 15 Ocakk Salı günü yayınlanacak. Kanalların her yılın başında yeniledikleri reklam anlaşmaları gereği diziler 1 yada 2 haftalığına yayınlanmamyacaklar. 2019 Ocak ayı hangi diziler yayınlanmayacak ilgili yazımızı geçtiğimiz günlerde yayınlamıştık. Merak edenler yine sitemizden ilgili haberimizi okuyabilirler.

Etiketler: kadın 1 ocak var mı kadın dizi yeni bölüm ne zaman


Yorumlar

  • swa

    kadın dizisini severek izliyoruz

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL