Kadın 2. Sezon Finali, Kim Öldü, Diziden Kimler Ayrıldı?

Kadın 2. Sezon Finali, Kim Öldü, Diziden Kimler Ayrıldı?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Kadın dizisi sezon finalinde izleyicileri şok eden bir final sahnesi yaşandı. Bahar’ın eski hastalığı yeniden nükseder ve onu hastaneye götürürken trafik kazası geçirilir. Kadın dizisi sezon finalinde kimler öldü? Kadın 28 Mayıs Salı günü ekranlara gelen 64. Bölüm sezon finalinde kimler diziye veda etti?

Kadın dizisinin 28 Mayıs Salı günü ekranlara gelen sezon finali bölümünde Bahar yolda giderken birden bire yeniden bayılır. Bu gelişme Sarp, Hatice ve Arif’i korkutmuştur. O anda herkes aynı şeyi düşünmüştür; Bahar’ın hastalığı yeniden mi geldi?

Kadın dizisinin sezon finalinde Emre ve Ceyda için güzel günler yeniden başlamış gibidir. Emre’nin  Arda’yı alıp getirmesi Ceyda’yı çok mutlu eder. Emre ve Arda’nın bir arada olması Ceyda için muhteşem bir gelişmedir. Şirin’in oyunu iyi bir şeye vesile olmuştur.

tıkla>>> Kadın Dizisi Ulviye Kimdir, Gerçek Adı, Hangi Dizilerde Oynadı?

Tabi fotoğraf olayı Enver’i çok etkilemiştir. Enver artık olayları daha fazla kaldıramaz ve Şirin’e rest çekmiştir. Şirin ise bu reste karşılık öyle bir adım adar ki yine ortalığı karıştıracak niteliktedir.

Bahar’ın bayılması ile herkes şoka girmiş ve hemen hastaneye gitmek için yola çıkarlar. Arif’in arabasıyla, Sarp ve Hatice hep beraber Bahar’ı hastaneye yetiştirmeye çalışırlar. Ancak yolda beklenmedik bir olay yaşanır. Araç kaza yapar. Kazadan kurtulduk derken bir kamyon Sarp, Bahar, Hatice ve Arif’in de içinde olduğu aracı altına alır.

Bu sahne izleyicileri de derinden etkilemiştir. Sezon finalinin bu kadar etkili olacağını kimse tahmin etmiyordu. Bu sahne sonrası akıllarda bir soru belirdi. Kadın dizisi sezon finalinde kimler öldü, 3.sezonda kimler diziden ayrıldı?

Kadın 2. Sezon Finali, Kim Öldü, Diziden Kimler Ayrıldı? Kadın 2019-2020 Çıkan Oyuncular Kimler?

Merak eden seyircileri Eylül ayına kadar bekletmeyelim ve ulaştığımız bilgileri sizlere hemen söyleyelim. Yeni sezonda kaza yapanlardan kimse ölmeyecek. En azından yeni sezon hastane sahneleri ile başlayacak. Hatice karakterinin yeni sezonda olmayacağı yönünde bazı bilgiler kulislerde konuşuluyor ancak kesin bir bilgi değil.

Kadın dizisi yeni gelen ve çıkan oyuncularla ilgili çok güncel bilgileri sitemizden takip edebilirsiniz.

Kadın Dizisi Sezon Finali Fragmanı

Etiketler: Kadın 2. Sezon Finali Kim Öldü Kadın 2019-2020 Çıkan Oyuncular Kimler? Kadın dizisi 3. Sezon Diziden Kimler Ayrıldı?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL