Kadın 20. Bölüm Özeti? 13 Mart Salı Fragmanı? Hikmet Şirin’e Ulaşabilecek mi?

Kadın 20. Bölüm Özeti? 13 Mart Salı Fragmanı? Hikmet Şirin’e Ulaşabilecek mi?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox ekranlarının sevilen dizisi Kadın tüm heyecanı ile devam ederken dizinin 19. bölümünden sonra merak edilen konulardan bir tanesi de dizinin 13 Mart Salı günü yayınlanacak olan 20. bölüm özeti oldu. Peki 20. bölüm özetinde neler olacak? Bahar Hikmet’in yardımı ile Şirin’e ulaşabilecek mi? Tüm bilgiler yazımızda.

Kadın 20. Bölüm Özeti? Hikmet Şirin’e Ulaşabilecek mi?

Kadın dizisinde son zamanlarda heyecan doruk noktasına ulaşmış durumda. Dizi de öncelikli konulardan bir tanesi Bahar’ı telefonda arayan Şirin’in bulunması meselesi. Diğer mesele ise Sarp’ın yeni adıyla Alp’in başına gelenlerdir. Sarp’ın başına gelenlere baktığımızda, Sarp’ın büyük bir tuzağın içine düştüğü görülüyor ve bu tuzağın tam olarak nasıl hazırlandığı merak edilen konuların başında yer alıyor.

Kadın dizisinin geçen haftaki bölümlerinde Bahar annesi Hatice’nin evini terk etmiş, eski hayatına geri dönmüştür. Bahar ile birlikte Terzi Enver’de gitmiş, Şirin’in zaferi kabusa dönmüştür. Ama bıkmak usanmak bilmeyen Şirin oyunlarına devam etmektedir. Babasının emekli maaşını çekip okul taksitini ödeyen Şirin’in amacı Bahar’ı ve Babasını zor duruma düşürmekti. Terzi Enver, Bahar’ın çocuklarına hediye, eve erzak alamamış, Şirin’de böylece amacına ulaşmıştır.

[pembetext]Kadın Şirin Bahar’a İlik Verecek mi?[/pembetext]

[mavitext]Kadın Sarp’ın Yeni Karısı (Eşi) Kim? Gerçek Adı?[/mavitext]


Hatice ise Jale ile görüşmüş, Jale doktor arkadaşının sarışın olduğunu söyleyince şok olmuştur. Çünkü Şirin’in tedaviye gittiğini söylediği kişiyle aynı kişi değildir. Hatice olayın peşini bırakmamış, araştırmasını yapmıştır. Şirin’in tekrar yalan söylediğini anlayan Hatice olanlara çok sinirlenir ve kızı Şirin’in üzerine giderek kızını döver. Ardından mutfağa giderek bıçağı alır ve kızının üzerine doğru yürür. Annesinin kendisini öldüreceğini sanan Şirin kaçmaya başlar. Şirin’in elini tutarak bıçağı ona verir.

Kadın’ın 20. bölüm özeti henüz açıklanmadı. Ancak Hikmet Bahar’ın kendisini arayan “O Kadın” ı bulmasını istedi. Hikmet’te yeni bölümle birlikte bu yönde çalışma yapacak ve ” O Kadın”ı arayacaktır. Bahar’ın Şirin’e Hikmet aracılığı ile ulaşıp ulaşamayacağı belli olmamakla birlikte Bahar’ın Şirin’e ulaşacağı kesindir. Şirin kendisi Bahar’a tüm yaptığı kötülükleri ağlayarak anlatacak ve gerçekler ortaya çıkacaktır. Şirin’in Bahar ‘a ilik verip vermeyeceği ve bu iliğin uyumlu olup olmayacağı gelecek bölümlerde belli olacak. Sizce Hikmet Şirin’i bulabilecek mi?

Kadın’da Bahar’ın Hikmet’ten bulmasını istediği kadın Sarp’ın annesidir. Hikmet Sarp’ın annesini bulabilecek mi?

Kadın Dizisi 20. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: kadın 13 mart neler olacak kadın 13 mart özeti kadın 20. bölüm özeti kadın dizisi özetleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL