Kadın 23. Bölüm Özeti? 3 Nisan Fragmanı- Bahar Sarp (Alp) İle Karşılaşacak mı?

Kadın 23. Bölüm Özeti? 3 Nisan Fragmanı- Bahar Sarp (Alp) İle Karşılaşacak mı?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kadın tüm heyecanı ile 22. bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanırken izleyicilerin merak ettiği konulardan bir tanesi dizinin 23. bölümü oldu. Peki Kadın dizisinin 23. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 3 Nisan 23. bölümde neler olacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 

Kadın 23. Bölüm Özeti? Bahar Sarp (Alp) İle Karşılaşacak mı?

Fox ekranlarının salı günü yayınlanan dizisi Kadın tüm heyecanı ile 27 Mart Salı 22. bölümü ile devam ederken dizinin 23. bölümünde olacak olaylar şimdiden merak konusu oldu. Peki dizide herkesin beklediği Bahar ile Sarp’ın karşılaşma durumu ne zaman gerçekleşecek? Kadın dizisinin 23. bölüm özeti henüz açıklanmadı. Ancak açıklandığında sayfamızda olacak. Fragmanını da ekleyeceğimiz 23. bölümde neler olacak konu ile ilgili değerlendirmemizi paylaşmak istiyorum.

Kadın dizisinde Bahar Sarp’ın ölümü üzerine büyük sıkıntılar yaşamış hastalık ve yokluk ile 2 çocuğuna güzel bir hayat sunmaya çalışmıştır. Herkes Sarp’ın öldüğünü düşünüyorken Sarp bir anda Alp olarak karşımıza çıktı. Bu duruma şaşıranlar olmuş hatta ikiz kardeşimi acaba diye yorumlar gelmişti. Ancak Sarp Alp olarak yaşıyordu. Üstelik bir eşi vardı. Dizide Sarp’ın nasıl bu duruma geldiği tam netleşmese de hafızasını yitirdiği ve karısı ile çocuklarının öldüğü hatta mezarlarının bile olduğu söylenmiş ve Sarp tüm bu olanlara inanmıştı.

[mavitext]Kadın Sarp’ın Yeni Eşi Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Şirin’in iftirası ve oyunu sonrası büyük bir kaza sonrası muhtemelen şimdiki karısı ve kayınbabası tarafından bulunmuş ve şimdiki durumuna gelmiştir. Bahar ise şu an Sarp’ın Şirin ile bir ilişkisi olduğunu öğrenmiş ve Şirin ile hesaplaşacaktır. Ancak burada Bahar Şirin’in yalan söylediğini henüz öğrenememiş ve Sarp’ın da Şirin’e ilgi duyduğunu karşılıklı bir ilişkileri olduğunu düşünmektedir. Bahar ilerleyen bölümlerde Şirin’in kocasına iftira attığını öğrenecek ve Şirin ile bir kez daha hesaplaşacaktır.

Dizide Bahar ile Sarp ise elbette bir gün karşılaşacak ve bu çok uzak değildir. Şu an dizide bunun temelleri atılmaktadır. Sarp geçmişi hatırlamakta ve Sarp’ın yeni eşi Pırıl ise Bahar ile görüşecektir. Bu demek oluyor ki yakın bir zamanda Sarp’da Bahar ile karşılaşacak ve Bahar’ı hatırlayacaktır. Ancak Bahar Sarp’a gerekli ilgiyi gösterecek mi onun için bekleyeceğiz. Siz dizide Bahar ile Sarp’ın karşılaştıklarında aynı duygular ile birbirlerine yaklaşacağını düşünüyor musunuz? Yoksa Bahar ile Sarp gerçekten ayrılacak mı? Yorum kısmından düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Yeni bölümde Sarp geçmişi aramaya devam eder ve Terzi Enver’in bulunduğu mahalleye gelir. Adres sorarken Şirin ile karşılaşır ve Şirin şaşkın şaşkın Sarp’a bakmaktadır. Sizce şimdi ne olacak?

[saritext]Kadın Bahar Şirin’e Ne Yapacak? Tıklayınız![/saritext]

Kadın 23. Bölüm Fragmanı

Etiketler: kadın 23. bölüm özeti kadın 3 nisan neler olacak özeti kadın dizisi bahar ile sarp ne zaman karşılaşacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL