Kadın 24. Bölüm Fragmanı 10 Nisan Salı Özeti? Bahar Ne Yapacak?

Kadın 24. Bölüm Fragmanı 10 Nisan Salı Özeti? Bahar Ne Yapacak?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kadın tüm heyecanı ve merakı içinde devam ederken dizide Alp adım adım Bahar’a yakınlaşmaktadır. Dizinin 23. bölümünden sonra en çok merak edilen konulardan bir tanesi de dizinin 24. bölüm fragmanı ve özeti oldu. Peki Kadın dizisi 24. bölüm fragman ve özeti yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Kadın 24. Bölüm 10 Nisan Salı Özeti? Bahar Ne Yapacak?

Fox ekranlarına yayınlanan Kadın dizisinde Bahar’a adım adım yaklaşan Alp, eski adıyla Sarp Bahar ile karşılaşacak mı herkes bu sorunun cevabını beklerken son durumda Bahar iki durum ile mücadele etmektedir. Birinci durum Bahar’ın aşkını ve sevdiğini alttan alta sesini hafiften yükselterek dile getiren Arif, ikinci durum ise Bahar’ın peşini bırakmayan hastalığı. Bu iki sorun Sarp Bahar’a ulaşsa bile karşısında Arif’e aşık olmuş bir Bahar’ın yanında her an hayatını kaybeden bir Bahar bulabilir.

Kadın dizisinde Pırıl ise duyduğu vicdan azabından sonra Bahar’ı ve çocukları görmeye gider. Pırıl kaybetme korkusuyla Alp’i Amerika’ya göndermek isterken Alp ise böyle bir düşüncede değildir. Alp ne olursa olsun uzaklaşmak istemektedir. Ceyda ve Yeliz intikam için Şirin’i bir güzel dövmüşler ve Şirin olayı kendi lehine çevirmeyi başarmıştır. Bu dizide Şirin’in olması büyük bir avantaj. Evet kötü bir karakter ve herkesin suda boğmayı düşündüğü biri ancak rolünü çok güzel oynuyor. Daha önce oynadığı rollerde iyi karakterleri canlandıran oyuncuyu bir kez daha tebrik etmek istiyorum. Belki de hayatının rolünü canlandırıyor.

[mavitext]Kadın Alp’in Yeni Eşi Kim? Tıklayınız![/mavitext]

Bahar’ın ise Şirin’e olan nefreti her geçen gün artmaktadır. Bahar hastalığı ilerledikçe iyice kötüleşmeye başlar. Şirin’i ise mahallede büyük bir sürpriz beklemektedir. Bu sürpriz Sarp’tır. Sarp Şirin’i tanıyabilecek mi? Şirin Sarp’ı görünce ne yapacak? Sarp Bahar’dan önce Şirin ile karşılaşması dengeleri de alt üst edecektir. Şirin Sarp’ın Bahar ile görüşmesini engellemek için elinden geleni yapacaktır. Bir diğer konu ise Bahar’ın Sarp’ın Şirin ile gönüllü bir ilişkisi olduğunu düşünmesidir. Aslında Sarp hayatında başına gelebilecek en kötü durumu yaşamış ve çocukları ve Bahar’ı kaybetmiştir.

Şirin tüm bunların baş sorumlusudur. Bahar ilerleyen zamanlarda Şirin’in aslında bir hayal ile Sarp’a yaklaştığını Sarp’ın Şirin’de gözü olmadığını öğrencektir. Ayrıca Sarp ile Bahar karşılaşacağı muhakkaktır. Eğer Bahar Arif ile bir durum yaşarsa Sarp bu sefer çocuklardan olaya gireceği için Bahar’ın burada tepkisi önemlidir. Sizce Bahar Sarp ile karşılaştığında ne yapacak?

[mavitext]Kadın Dizisi Hikmet Ölecek mi? Tıklayınız![/mavitext]

Kadın dizisinin yeni bölümünün en önemli konusu Bahar’a ilik bulunması olacak. Ancak bir sorun vardır uyan ilik Şirin’indir. Sizce Şirin iliğini verecek mi? Bahar bu iliği kabul edecek mi?

Kadın 24. Bölüm Fragmanı

Etiketler: kadın 10 nisan fragmanı kadın 10 nisan özeti neler olacak kadın 24 bölüm özeti neler olacak kadın 24. bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL