Kadın 25. Bölüm Fragmanı? 17 Nisan Salı Özeti? Bahar Sarp’ın Yaşadığını Öğrenecek mi?

Kadın 25. Bölüm Fragmanı? 17 Nisan Salı Özeti? Bahar Sarp’ın Yaşadığını Öğrenecek mi?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kadın tüm heyecanı ile devam ederken dizide Sarp’ın ortaya çıkmasının ardından heyecan bir kat daha artmış durumdadır. Özellikle Şirin ile Alp’in karşılaşması olay oldu. Peki Kadın dizisi 25. bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı mı? Sarp Bahar ile karşılaşacak mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Kadın 25. Bölüm 17 Nisan Salı Özeti?

Kadın dizisinin son bölümlerinde heyecan iyice artmış durumdadır. Alp eski mahallesine gider ve Şirin ile karşılaşır. Şirin Alp’i gördüğünde adeta şok olmuştur. Ölü bildiği Sarp’ı karşısında gören Şirin bunun karşısında kaçmaya çalışırken, Sarp peşini bırakmaz ve Şirin’i mezarlığa getirir. Sarp’ın kendisine bir şeyler yapacağından korkan Şirin Sarp’tan kurtulur ve mezarlıklar arasında saklanır. Sarp ise Şirin’e bağırarak ölü bildiği ailesinin hesabını Şirin’e sorar. Şirin ise saklandığı mezarlıktan başını kaldırdığında ikinci şoku yaşar ve karşısında ablası ve yeğenlerinin mezar taşları vardır.

Şirin korku içinde eve geldikten sonra hemen Bahar’ı arar. Ancak Bahar Şirin ile konuşmak istemez ve telefonu kapatır. Öte yandan Bahar ise Arif ile ilgilenmektedir ve Arif’in sıkıntısını sorar. Arif ise bir derdi olmadını söylemekle birlikte Bahar’ın ilgisinden hoşlanmaktadır. Bahar Arif’e bir derdi olduğunda söylemesini ister. Arif ise annesi öldüğünden beri eve gitmeyi istemediğini söyler. Babasını görünce iyice kinlendiğini söylüyor. Arif annesini özlediğini dile getirirken, Bahar ise Arif’in kafasını dağıtmak için onu gezdirmek ister. Arif ile Bahar birlikte çıkarlar.

[mavitext]Kadın Yeni Karısı Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Öte yandan Şirin Bahar’a gerçekleri anlatmak ister ancak birileri telefonu arar ve sabah yaşadıklarını unutmasını ister. Şirin ise adeta delirmiş gibidir ve ablasının yanına doğru taksi ile yola çıkar. Bahar’ın kapısına kadar gelir ancak kötü adamlar Şirin’i arar ve oradan hemen çıkmasını söyler. Şirin ise korkudan hemen dışarı çıkar ve oradan uzaklaşır.

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı açıklanınca yazımızda olacak. Ancak Şirin gerçekleri Bahar’a şu an anlatamayacak. Dizinin ilerisi için ise şu görüşteyim. Sarp bir gün Bahar’a ulaşacak ancak bu seferde Bahar ile Arif birbirine iyice aşık olacak belki de evlenecekler. Bu durumda Bahar ne yapacak? Bahar Arif’i mi Sarp’ı mı seçecek?

Kadın 25. Bölüm Fragmanı

Etiketler: kadın 17 nisan fragman ve özeti kadın 25. bölüm fragmanı kadın bahar ile sarp karşılaşacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL