Kadın 26. Bölüm Fragmanı 24 Nisan Özeti?

Kadın 26. Bölüm Fragmanı 24 Nisan Özeti?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Kadın’da heyecan gitgide artarken Bahar’ın hastalığı ve iyileşip iyileşmeyeceği merak konusu oldu. Ayrıca Alp’in gerçekleri öğrenmeye çok yakın olması izleyiciyi daha da merak içinde bıraktı. Peki 26. bölüm fragman ve özeti yayınlandı mı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Kadın 26. Bölüm Fragmanı 24 Nisan Özeti?

Kadın dizisinin yeni bölüm fragman henüz açıklanmadı. Fragman ve özeti açıklanıncaya kadar dizi ile ilgili görüşlerimizi ve bundan sonra olacak olaylar ile ilgili düşüncelerimizi sizlerle paylaşmak istiyorum. Kadın dizisinde Alp Pırıl ve Suat’ın bir şeyler karıştırdığını anlamış ve Pırıl’ı Amerika’ya yalnız gitmesi gerektiğini söylemiştir. Suat’ı da kendi kontrolüne alan Alp’in bu tutumu Pırıl’ın göz yaşları dökmesine neden olmuştur.

Şirin ise Alp ile karşılaştıktan sonra ciddi tehditler almış ve bunun peşini bırakmama kararı almıştır. Şirin bu öyle hemen her şeyin peşini bırakmaz. Bu işin içinde bir iş olduğunu anlayan Şirin zengin arkadaşına kendisini takip eden araba hakkında bilgiler bulmasını ister. Arkadaşı Şirin’e bu arabanın bir şahsa değil şirkete ait olduğunu öğrenmiştir. Şirin burada şirketi araştırıp Suat’a ulaşacaktır. Şirin bu sayede Alp’inde başına gelenleri öğrenecektir.

[mavitext]Beni Bırakma 74. Bölüm Özeti? Sıla Tarık Evliliği? Tıklayınız![/mavitext]

Kadın dizisinde bir diğer mesele ise Şirin’in iliğinin Bahar’a uyması oldu. Bu duruma Enver ve Hatice hem sevinir hem üzülür. Zira Şirin yüzünden Enver evden ayrılmak zorunda kalmış, Hatice ise mutsuzdur. Hatice Enver’e kızının kafadan hasta olduğunu söylemiş ve ilik vermesinin Şirin’i intihara kadar sürükleyebileceğini söylemiştir. Enver ise eğer o ilik Bahar’ı kurtaracaksa bizim kızımız intihar etsin der. Bunu üstüne basarak söyler. Asıl sorun ise Bahar’ın bu iliği kabul edip etmemesidir. Ya Bahar iliği kabul etmezse?

Bahar’ın iliği kabul etmeme durumu bana göre yoktur. Çünkü Bahar’ın en öncelikli meselesi çocuklarıdır. Hem Arif ile de güzel bir ilişkiye başlayabilir. Bu durumda yapacağı tek şey öncelikle sağlığına kavuşmaktır. Sizce Bahar o iliği kabul eder mi? Şirin iliğini verir mi? Bahar ve Sarp bir araya gelirler mi? Bu konulardaki düşünceleriniz nelerdir? 

[mavitext]Ufak Tefek Cinayetler Sezon Finalinde Neler Olacak? Tıklayınız![/mavitext]

Kadın 26. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Etiketler: kadın 24 nisan neler olacak özeti kadın 26. bölüm özeti neler olacak kadın yeni bölüm fragmanı 24 nisan 26. bölüm


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL