Kadın 8-15 Ocak Salı Var mı, Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kadın 8-15 Ocak Salı Var mı, Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Efsane diziler arasına girmeye aday olan Kadın dizisi 8-15 Ocak Salı var mı yok mu, neden yok, yeni bölüm ne zaman gibi sorular cevap ararken bizde sizler için bu konuyu masaya yatırdık. İşte Kadın dizisi ile ilgili detaylar…

Yeni yıl dizi severlere pekte iyi gelmedi gibi. 2019 yılı itibari ile kanalların ortak almış oldukları karar neticesinde akşamları dizi keyfimiz de sekteye uğradı. Peki ne oldu? Daha önce bu konu ile ilgili bir haber yapmış ve 2019 yılının ilk ayında dizilerin ekranlar gelmeyeceğini söylemiştik. Hemen kısaca konuyu bir kez daha hatırlatalım.

Kanallar reklam gelirlerindeki düşüklük nedeni ile yeni yılın ilk 3 haftasında ortak bir karar almış ve haftalık diziler ile bir çok programı yayınlamama kararı almıştı. Kadın dizisi de bu karar doğrultusunda nasibini aldı. Dizi 1-8 ve 15 Ocak Salı günleri, toplamda 3 hafta olmak üzere, ekranlara gelmeyecek. Peki yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kadın dizisinin yeni bölümü 22 Ocak Salı günü, tabi son dakika değişikliği olmaz ise, seyircisi ile buluşacak. Peki dizinin sopn bölümünde neler olmuştu, yeni bölüm fragmanı ve dataylarına geçelim.

Kadın Dizisi 46. Bölüm Fragmanı, Vurulan Kim, Kim Öldü?

Kadın dizisi 46. bölüm fragmanı ve özetini BURADAN takip edebilirsiniz.  Dizinin son bölümünde Enver’e gönderdiği telefonla Bahar’a ulaşan Sarp’ın tek isteği Bahar ve çocuklarının güvende olmasıdır. Bahar’ın ise tüm olanlardan sonra Sarp’a güveni kalmamıştır. Bundan sonra söyleyeceklerine de inanmak istemez. Çünkü Bahar’ın aşkından daha önemli tek bir şeyi vardır; çocukları. Diğer yandan Nezir de artık hamle yaparak, Bahar ve çocuklarının yaşadığı mahalleye adamlarını gönderir.

Nezir’in adamlarından önce Bahar’a ulaşan Sarp, Bahar ve çocukları alır ve oradan kaçırır. O sırada Nezir’in adamları gelmiştir. Sarp ve Bahar gizlenerek apartmandan çıkmayı başarırlar. Ancak geride kalanlar için tehlikeli bir süreç başlamıştır. Nezir’in adamları Bahar’ın evine çıktıklarında birel silah sesi duyulur. Birisi vurulmuştur, kim vuruldu? İşte Detaylar, TIKLA

Etiketler: kadın 15 ocak var mı kadın 8 ocak var mı kadın dizisi neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL