Kadın 8 Mayıs 28. Bölüm Fragman Ve Özeti

Kadın 8 Mayıs 28. Bölüm Fragman Ve Özeti

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Kadın dizisinde her hafta daha heyecanlı bir bölüm izliyoruz. Her bölüm finalinin ardından sonraki hafta neler olacak sorularına yanıt arıyoruz. Alp’in ve Şirin’in gerçekleri öğrenmesine ramak kalmışken, yeni bölümde neler yaşanacak heyecanla bekliyoruz. İşte Kadın dizisi 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 8 Mayıs neler olacak sorularını sizler için yanıtladık…

Kadın dizisi 28. bölüm özeti henüz açıklanmadı. Dizinin özet ve fragmanı açıklanana kadar, diziyle ilgili görüş ve tahminlerimizi sizlerle paylaşacağız. Peşinde onu takip eden biri olduğunu öğrenen Alp, Levent’e ulaşır. Levent’in Alp’e ulaşmasıyla işler iyice çığırından çıkarı.

Başlangıçta sadece Şirin’i Alp’ten uzak tutmak için ona yardım etmeyi kabul eden Levent, nasıl bir olayın içine girdiğini anlayamaz ve korkmaya başlar. Levent, onu yönlendirenin Şirin olduğunu Alp’e söyler. Şirin’in Alp’e ulaşmak için verdiği mücadele hayatını tehlikeye sokar.

Ceyda ve Peyami’nin düğünü için, Enver Bahara elbise dikti. Bahar’ın elbiseyi denemesiyle duygusal anlar yaşandı. Bahar’ın bu duygusal anlarında Ceyda, Yeliz ve Enver de göz yaşlarına hakim olamadı. Arif’in ise Bahar’a olan duyguları her geçen gün daha da artıyor. Bahar için her şeyi göze alan onun gözünden akan bir damla yaşa kıyamayan Arif, Bahar’a olan duygularını ne zaman açıklayacak? Bahar’dan nasıl bir karışılık alacak? Dizinin orijinal versiyonuna göre bir değerlendirme yaparsak Bahar ne Arif’le ne de Sarp’la olacak. Hayatına tek başına, çocuklarıyla devam edecek. Bu da diziyle ilgili verdiğimiz en önemli tüyo olsun.

Bugüne kadar yaşadıkları ve yaptıkları yanlışlar yüzünden  Şirin’e Hatice dahi inanmaz. Şirin’i zor günler beklemektedir. Diğer taraftan Şirin’in iliğinin Bahar’a uygun olduğunu öğrendiğinde büyük bir mutluluk yaşadı. Ancak dizinin bu bölümünde büyük bir şok yaşandı ve Şirin’in ilik veremeyeceği ortaya çıktı.

Kadın dizisi 28. bölüm yine heyecan, hüzün ve aksiyonun iç içe girdiği bir bölüm olacak. 

Etiketler: kadın dizisi 28. bölüm fragmanı kadın dizisi 8 mayıs neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL