Kadın Çocuk Oyuncu Satılmış Kim? Hangi Dizilerde Oynadı

Kadın Çocuk Oyuncu Satılmış Kim? Hangi Dizilerde Oynadı

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kadın Dizisi Kim Kimdir

Yeni bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Kadın Dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. Kadın Çocuk Oyuncu Satılmış Kim? Hangi Dizilerde Oynadı?

Önce kısaca diziye bir göz atacak olursak, Kısmet karşısında Bahar’ı görünce şaşkına döndü. Tabi bu olay sonrasında Cem’e hesap sormaya karar verir. Kısmet Cem’e bunun olmaması gerektiğini söylese de Cem de  tartışmayı karşılıksız bırakmaz ve Kısmet’e Emre ile evlenmemesi gerektiğini söyler. Kısmet ise sinirini arabaları çizerek alır ve hiç birşey söyleyemez.

Tabi sıra Bahar’la yüzleşmeye gelmiştir. İkisi de Cem’in kuklası konumundadır. Bahar bütün olanlardan habersiz olanları Kısmete anlatır. Bahar Cem’i ve olanları anlatır. Fakat Kısmet bununla ilgisi olmadığını ve bunun sadece müvekkiliyle ilgili olduğunu söyler.

Gelelim diziye yeni gelen oyuncuya Satılmış. Satılmış Ceyda ve Emre’nin değişen çocuğu. Ceyda’nın oğlu Arda’yı da para karşılığı alan Emre bu haberi Ceyda’ya verince Ceyda havalara uçtu. Diğer taraftan Şirin ise yine ortalığı karıştıracak bir iş yapar. Satılmış’ın üvey babasına daha fazla para isteseydin onu da verirler di diyerek Arda için zor süreci başlatmıştır. Satılmış ise Emre’nin dükkanına gelir.

Satılmış üvey ailesi yanında büyüdüğü için ilgi ve alakadan uzak büyümüştür. Bunun için oldukça zor bir süreç Ceyda ve Emre’yi beklemektedir. Peki Satılmış karakterini canlandıran çocuk oyuncu kimdir? Satılmış karakterini oynayan Metehan Parıltı’dır. Metehan Parıltı ilk defa Kuzgun dizisinde Kuzgun’un çocukluğunu canlandırmıştır.

Metehan Parıltı 2010 doğumludur. Kahverengi gözleri ve kumral saç rengi vardır. Kuzgun 2018, Afili Aşk 2019 ve Kadın 2019 dizilerinde rol almıştır. Şuanda Kadın dizisinde aktif olarak rol almaktadır.

Etiketler: kadın ceyda'nın oğlu satılmış kim kadın satılmış kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL