Kadın Dizisi 15 Mayıs 29. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

Kadın Dizisi 15 Mayıs 29. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Kadın dizisinde heyecan artarak devam ediyor. Sarpın ortaya çıkması Ve Şirin’le irtibatta olması onu Bahara ulaştıracak mı? Bahar’ın hastalığı giderek daha kötü bir hal alırken ona uygun ilik bulunacak mı?Kadın Dizisi 29. Bölümde neler olacak? Kadın Dizisi 15 mayıs Fragmanı?

Şirin Sarpın yaşadığını öğrendikten sonra büyük bir çıkmazın içine girer. Sarpın yaşadığını ablasına söylemek ister ama anne ve babasını öldürmekle tehdit eden birileri vardır. Şirin Sarpın yaşadığını annesine söylemiştir Hatice başlarda inanmasa da Şirin’in anlattıklarından onu  yaşadığına inanır. Ancak Hatice’nin gündemi şimdi bu değildir. Daha önemlisi kızı BAharın durumu gün geçtikçe daha da ağırlaşır. Hatice, Baharın bir kardeşi daha olduğu ümidiyle Baharın babasının eski sevgilisine gider.

Bahar’ın baş dönmeleri ve bayılmaları artmaya devam eder. Jale Bahar’ın en yakın zamanda ilik nakli olması gerektiğini söylerken, Şirin’in tedavi sürecinde ona ilik vermesinin doğru olmayacağını söyler. Jale Yen’i ilik arayışlarına devam ederken, Şirin ablasına ilik verecek mi?

Baharın Doğum gününde yaşananlar ise Baharla birlikte izleyenlere sen duygusal anlar yaşattı. Dizinin 29. Bölüm 15 mayıs neler yaşanacak  konusuyla ilgili detaylı bilgileri kısa sürede sizlerle devam edeceğiz.

Uyarlama bir dizi olduğundan yola çıkarak tahmin etmek gerekirse Sarp sezon sonuna kadar ortaya çıkmayacak. Sarp 2. Sezon onayı alan dizide Yen’i sezonda ortaya çıkacak.

(Güncellenecektir)

Etiketler: kadın dizisi 15 Mayıs neler olacak Kadın dizisi 29. Bölüm fragmanı Kadın Dizisi 29. Bölüm Özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL