Kadın Dizisi 2 Ocak Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kadın Dizisi 2 Ocak Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yazar: Emre Kadın Dizisi

Fox ekranlarının sevilen dizisi Kadın kaldığı yerden devam ederken dizinin 2 Ocak Salı günü yayınlancak bölümünün ekranlarda olmayışı izleyiciyi endişelendirdi. Peki Kadın dizisi 2 Ocak yeni bölümü neden yayınlanmadı? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Yazımızda.

Kadın Dizisi 2 Ocak Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Fox ekranlarında Salı günleri saat 20.00’de ekranlarda olan dizi Kadın 2 Ocak 2018 Salı günü yeni bölümü ekranlara gelmedi. İzleyicide haklı olarak yeni bölüm neden yok? Niçin yayınlanmadı? gibi soruları sormaya başladı. Evet Kadın bu hafta 2 Ocak 2018 Salı günü yeni bölümü yayınlanmayacak. Dizinin fragmanında da gösterildiği gibi dizi 9 Ocak salı günü izleyicisi ile buluşacak. Peki Kadın neden 2 Ocak yayınlanmıyorda 9 ocak yayınlanıyor?

Bu durum sadece Kadın dizisi için değil diğer bir çok dizi için de geçerlidir. Salı günü yayınlanan tüm diziler 2 Ocak Salı günü yeni bölümlerini yayınlamayacaklar. Bunun nedeni ise dizilerin yıl başı olması nedeniyle reklam gelirleri ile ilgili işlem ve sözleşme yenilemelerinden kaynaklanmaktadır. Diziler reklam gelirleri ile ilgili yeni sözleşmeler üzerinde anlaşıp imzalar atıldıktan sonra yeni bölümleri ekranlarda olacak.

Daha önceki senelerde bazı diziler bir haftadan daha fazla süre yayınlanmadılar. 4 haftaya kadar yayınlanmayan diziler bile oldu. Bu durum dizi severleri sinir etsede elden bir şey gelmiyor. İzleyiciler beklemek zorunda. Kadın dizisi ise bu sene 1 hafta ara vermiş oldu. Kadın dizisini seven ve izleyenler için 1 hafta beklemeleri yeterli. Dizinin 2 Ocak salı günü ise geçen bölümümü, özel bölüm mü yoksa hiç yayınlanmayacağı mı hakkında ise bir bilgi verilmedi.

[mavitext]Kadın Şirin’in Sarp’ın Ölümündeki Payı Nedir? Tıklayınız![/mavitext]

Kadın 9 Ocak Fragmanı!

Etiketler: 2 ocak kadın neden yayınlanmıyor kadın 2 ocak 2018 neden yok kadın 2 ocak niçin yayınlanmıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL