Kadın Dizisi 2. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? İşte Yayın Tarihi!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Fox ekranlarının salı günü zirveyi kimseye kaptırmayan dizisi Kadın dizisi yeni sezonda ekrana gelmesi için kanaldan onay aldı. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen ve reytinglerde zirveyi kimseye kaptırmayan Kadın dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak? İşte Kadın dizisi yeni sezon yayın tarihi…

İki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, fakirliğe ve yaşam mücadelesine kendini siper ederek onları korumayı ve güldürmeyi amaç edinen bir annenin öyküsü “Kadın” dizisi. Annesi tarafından sekiz yaşındayken terk edilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybeder ve hayatta yapayalnız  kaldığı o anlarda  delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışır. Her türlü durumda bir arada olmayı başaran Sarp ve Bahar’ın yolu Srap’ın hain bir tuzağa düşüp ölmesiyle son bulur. Bahar 2 çocuğuyla birlikte hayata tutunmaya çalışır. Bu sırada ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrenir.

Çocukları için hastalığının üstesinden gelmeye çalışırken onlara bunu belli etmek istemez. Aslında bu hayatı yaşayan binlerce kadından sadece birisi olan Bahar herkese umut ve güç oldu. Dizinin başrol oyuncusu Özge Özpirincçi mükemmel oyunculuk performansıyla herkesi kendine hayran bırakmayı başardı.

Dizinin sonlarına doğru Bahar Sarp’ın yaşadığını ne zaman öğrenecek artık öğrensin derken dizinin 2. sezon onayı almasıyla beklentilerimiz 2. yeni sezona kaldı. Bennu Yıldırımlar gibi tecrübeli bir oyuncunun varlığı bile diziyi üst seviyelere çıkarmayı başardı. Kadın dizisiyle tanıdığımız ve kendisini kısa sürede çok sevdiğimiz Arif karakteri ise dizinin en güzel isimlerinden biri. Bahar’a olan karşılıksız aşkı izleyenleri derinden etkiledi. Haftalarca onun Bahar’a açılmasını bekledik fakat açıldığında beklediği karşılığı alamadığında üzüleceğini düşünemedik.

32 bölüm boyunca çoğu zaman ağlatan zaman zaman güldüren Kadın dizisi 2. sezonda bomba gibi ekranlara dönemeye hazırlanıyor.

Yapımcılığını MED Yapım ile MF Yapımın birlikte üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç’ün oturduğu, senaryosunu Hande Altaylı’nın kaleme aldığı ve başrollerini Özge Özpirinççi, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı “Kadın” dizisi, 12 ülkede yayına girmek için hazırlanıyor.

Kadın dizisi yeni sezon yayın tarihi ne zaman? Kadın dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak? Kadın dizisi 2018-2019 yayın tarihi açıklandı mı? Sorularının yanıtını sizler için araştırdık. Kadın dizisi Eylülün 3. haftasında ekranlara merhaba diyecek. 18 Eylül salı yeni bölümleriyle Fox Tv’de.

Etiketler: kadın dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak kadın dizisi 2018-2019 yayın tarihi kadın dizisi yeni sezon yayın tarihi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL