Kadın Dizisi 2. Yeni Sezonda Devam Edecek Mi? Final Mi Yapacak?

Fox ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Kadın’da işler iyice içinden çıkılmaz bir hale gelirken dizinin 2. sezon devam edip etmeyeceği herkes tarafından merak ediliyor. Dram ve acı dolu hikayesiyle izleyenelerin kalbine dokunan Kadın dizisi 2. yeni sezon devam edecek mi?

Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Seray Kaya, Bennu Yıldırımlar, Ece Özdikici ve Feyyaz Duman gibi oyuncuların kadrosunda bulunduğu dizi, 2. sezon onayı almayı başardı. Kadın dizisi yeni sezonda izleyicisiyle buluşmaya devam edecek. Japon yapımı Woman isimli diziden Türk televizyonlarına uyarlanan proje başladığı günden itibaren izleyenleri ekrana kilitlemeyi başarıyor.

Fox TV’nin bu sezon tutan nadir dizilerinden biri olan Kadın, her salı reytinglerde ilk sıralarda yer almaya devam ediyor. Dizinin ana teması tam Türk toplumlarına hitap eden bir konuya sahip. Dizinin konusu izlemeyen birisi için çok sıradan gelebilir fakat konu oyuncuların performansıyla birleştiğinde ortaya mükemmel bir iş çıkıyor.

Bahar karakterine hayat veren Özge Özpirinçci, rolünü hakkıyla veriyor ve performansıyla adından söz ettirmeyi başarıyor. Kadın dizisinde gösterdiği performansıyla bir çok ödülün sahibi oldu. Çocuk oyuncular Ali Semi Sefil ve Kübra Süzgün ise oyunculuklarıyla herkesi kendine hayran bıraktı.

Dizinin son bölümlerinde Sarp’ın ortaya çıkmasıyla Bahar onun yaşadığını öğrenecek mi sorusu herkes tarafından merak edildi. Fakat bunun yanıtını 2. sezonda öğreneceğiz. Çünkü Kadın dizisi gösterdiği başarıyla 2. sezon onayı almayı başardı.

Kadın dizisi 2018-2019 yeni sezonda izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.