Kadın Dizisi 22 Mayıs 30. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

Kadın Dizisi 22 Mayıs 30. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kadın Dizisi

Fox TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Kadın, son bölümüyle yine izleyenleri ekrana kilitlemeyi başardı. Bahar’ın hastalığı her geçen gün daha çok ilerlerken Hatice buna çare bulabilmek için her türlü yolu denerken Kadın dizisinde 22 mayıs 30. bölümde neler olacak? Kadın dizisi 30. bölüm fragmanı ve özeti hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Kadın dizisi 30. bölüm özeti henüz açıklanmadı fakat biz sizler için konuyla ilgili tahmin ve tüyoları sizlerle paylaşacağız. Sarp, ne olursa olsun Şirin’in ailesinin zarar görmesini istemediği için onunla konuşmaya karar verir. Şirin’in, Sarp’ı görünce verdiği tepkilerden ve heyecanlı hareketlerinden rahatsız olan Levent içten içe sinirlenir. Sarp’ın kendisiyle konuşmasını yanlış anlayan Şirin’in hasta beyni yine harekete geçmiştir. Sarp’a karşı duyguları tekrar açığa çıkan Şirin, Bahar’a Sarp’ın yaşadığını asla söylemeyecektir.

Alp’in Amerika’ya dönmeyeceğinden emin olan Pırıl ise tekrar ülkeye döner. Bahar’ın sosyal medya hesabı açtığını ve her an Alp’in bundan haberdar olacağından tedirgin olan Pırıl, Jülide’nin de Sarp’ın yaşadığıyla ilgili şüphelere ulaşmasıyla iyice alt üst olur. Pırıl cephesinde işler iyi karışınca Pırıl, farklı bir plan için harekete geçer.

Bahar çocuklarının isteklerini yerine getirmek için kendi sağlığını hiçe sayar. Ve onları mutlu etmek için elinden geleni yapar. Hatice ise kızı için gururunu ayaklar altına almış ve Bahar’ın babasının eski sevgilisine giderek büyük kızının Bahar’ın kardeşi olup olmayacağını öğrenmeye çalışmıştır. Aslında Ece Bahar’ın kardeşidir fakat kadın bunu açıklarsa hem ailesini hem kızını kaybedebilir. Hem bunu göze alamayan hem de Bahar’a çok acıyan bu kadın ne yapacak?

Kadın dizisi 30. bölüm fragmanı ve özeti açıklanır açıklanmaz sitemizde yer alacaktır. Sizlerin konuyla ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: kadın dizisi 22 mayıs neler olacak kadın dizisi 30. bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL