Kadın Dizisi 27 Kasım Neler Olacak? 41. Bölüm Fragman Ve Özeti

Kadın Dizisi 27 Kasım Neler Olacak? 41. Bölüm Fragman Ve Özeti

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kadın Dizisinde heyecan dolu bölümler art arda yayınlanıyor. Yine heyecanın dorukta yaşandığı bir bölümü geride bıraktık. Kadın dizisinin 41. bölümünde neler olacak? Kadın Dizisi 27 aralık neler yaşanacak?

Şirin’in kendisine ilik vermesiyle hayata yeniden dönen Bahar, başta çocukları olmak üzere sevdiklerine kavuşmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Enver ve Hatice Bahar’ın tekrar hayata dönmesiyle çok mutlu olsalar da Şirin’in yaşattığı utancın altında ezilmektedirler.

Sarp’ın yaşadığını Bahar’a söyleyip söylememekte kararsız kalan Enver, Hatice ve Ceyda ise büyük bir çıkmazın içindedir. Dizinin final sahnesinde Sarp Bahar’ın karşısına çıkar. Fakat tam bu noktada dizi bölüm sonu olur.

Bundan sonra neler olacak? Bahar Sarp’ı karşısında görünce neler olacak? Onu dinleyecek mi? Arif’in evlilik teklifini kabul eden Bahar kararından dönecek mi?

Bahar kararından dönmeyecek. Çünkü Sarp’ın evli ve iki çocuk sahibi olduğunu öğrenince aynı şeyleri başka bir kadına yaşatmamak için Sarp’la bir araya gelmeyecek.

Kadın dizisinde Sarp ve Bahar’ın karşılaşmasının ardından daha heyecanla beklenecek bir olay kalmayacak. Bu da dizinin bu sezon final yapacağının belirtileri.

Etiketler: kadın dizisi 26 kasım neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL