Kadın Dizisi 28 Mayıs 64. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kadın dizisi sezon finaline sayılı günler kala şok bir sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Şirin yine rahat durmamaktadır. Ortalığı karıştırmak için her şeyi yapan Şirin’in yine planları vardır. Kadın Dizisi 64. Bölüm Fragmanı, 28 Mayıs Salı neler olacak?

Doruk’un sünnetinden bir şok yaşanmıştır. Sarp Doruk’un sünnetine giderken gelen polislerle şok yaşar. Tabi neden tutuklandığını bilmez. Nisan ve Doruk ise babalarının polis tarafından götürülmesine şahit olmuşlar ve derinden etkilenmişlerdir. Arif’in orada olması ise büyük şanstır. Kadın dizisi yeni bölümde neler olacak?

Tabi sünnet hazırlıklarında Şirin yine rahat durmamıştır. Yine bir şey bulur ve fotoğraf meselesini ortaya çıkarır. Pırıl ise Bahar’a her şeyi anlatmak zorunda kalır. Bahar duydukları karşısında şok yaşar ve Şirin’de hesap sorar. Tabi Şirin asla uslu durmaz ve yeni planlar peşindedir. Kadın Dizisi 28 Mayıs 64. Bölüm Fragmanı ve özeti devam ediyor.

Ceyda’yı ise büyük bir sürpriz beklemektedir. Ceyda aldığı bu sürpriz ile hayatının en mutlu günlerini yaşayacaktır. Ceyda için iyi günler kapının ardındadır sanki. Elini uzatsa tutacak gibidir. Ancak Ceyda’nın içinde yine bazı sıkıntılar vardır. Sanki bir rüzgar esecek ve tüm bu güzel anları alıp götürecek gibidir.

Sarp’ın neden tutuklandığı belli değilken bu işin arkasında da Nedim’in kokuları gelmektedir. Nedim yine plan üstüne plan yapmakta Sarp’a rahat yüzü göstermemektedir. Sarp ve Bahar’ın hayatları alt üst olacak gibidir. Kadın dizisi 28 mayıs 64. Bölüm fragmanı ve özeti, neler olacak, neler yaşanacak.

Kadın dizisi 28 Mayıs 64. bölüm fragmanı