Kadın Dizisi 31. Bölüm Özeti Ve Fragmanı 29 Mayıs Neler Olacak?

Fox ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Kadın, tüm heyecanıyla devam ediyor. Enver Sarp’ın yaşadığını Bahar’a söyleyecek mi? Şirin’in Sarp üzerindeki yeni planı ne? Tüm bu soruların yanıtı için dizinin yeni bölümü merak ediliyor. Henüz Kadın dizisi 31. bölüm özeti açıklanmadı fakat biz gelecek bölümle ilgili tahmin ve tüyoları sizlerle paylaşacağız.

Sarp’ın yaşadığını öğrenen Enver, ne yapacağını nasıl hareket edeceğini bilemez. Artık Bahar’dan bir şey saklamayacağına söz veren Enver bu sırrı Bahar’a söylerse olacakları da göze almak zorundadır. Hatice kesinlikle Sarp’ın yaşadığını Bahar’a söylemesini istemez. Çünkü Sarp eski Sarp değildir. Başka bir karısı ve iki çocuğu vardır. Bahar bunları öğrenirse hastalığının daha kötüye gideceğini düşünür. Enver büyük bir çıkmazın içerisine sıkışır kalır.

 

Fakat başka bir yolu vardır. Bahar’a ve çocuklara yaşattıklarının hesabını sormak için onu polise şikayet etmeye karar verir. Fakat izleyicinin soluksuz izlediği asıl nokta Jülide’nin Bahar’ın evine gelmesi oldu. Jülide, Bahar’a Sarp’ın yaşadığını söyleyecek mi? İzleyenlere kötü haberi verelim Jülide Sarp’ın yaşadığını Bahar’a söylemeyecek. Çünkü Jülide paraya düşkün bir kadın olduğu için bu kozu Pırıl’a karşı çok güzel bir şekilde koruyacak. Ve Bahar’a Sarp’ın yaşamadığını söyleyecek.

Diğer taraftan Jülide ne kadar saklasa da artık herkes Sarp’ın yaşadığını öğrenmiştir. Özellikle Enver, Bahar’a gerçekleri önünde sonunda söyleyecek. Fakat Bahar’ın gerçekleri öğrenmesi sezon finaline denk gelecek.

Kadın dizisi 31. bölümle ilgili detayları bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler de düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

(Güncellenecektir.)