Kadın Dizisi 32. Bölüm Fragman Ve Özeti 5 Haziran Sezon Finalinde Neler Olacak?

Kadın Dizisi 32. Bölüm Fragman Ve Özeti 5 Haziran Sezon Finalinde Neler Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Kadın Dizisi

Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kadın dizisi ne yazık ki 32. bölümüyle ekranlara bir süreliğine veda ediyor. Dizinin 5 haziran sezon finalinde neler yaşanacak? Sırlar açığa çıkacak mı? Kadın dizisi 32. bölüm sezon finali henüz açıklanmadı fakat konuyla ilgili tahmin ve ip uçlarını sizlerle paylaşacağız.

Dizinin son bölümünde Doruk Sarp’ı görecek ve ona baba diyecek. Fakat Bahar öğrenmeden sezon finali olacak.

Dizinin son bölümünde izleyenlerin uzun zamandır beklediği Arif’in Bahar’a duygularını açtığı sahneyi izledik. Arif o kadar samimi ve içten bir şekilde Bahar’a olan aşkını ifade etti ki Bahar’ın bu sözler karşısında etkilenmemesi imkansızdı. Fakat kalbinde ve aklında her şeye rağmen hala Sarp’ın olması Arif’e olumlu bir yanıt vermesini engelledi. Şirin ailesinden birine zarar gelmemesi için Pırıl ve Suat ile iş birliği yapar. Şirin’in, Sarp’ın evli olduğu kadını gördüğü anki duyguları ise oldukça karışıktı.

Kadın dizisi 31. bölümde Enver, Sarp ile buluşmak için çıktığı yolda büyük bir tehlikenin içine girdiğinin farkında değildir. Enver’e hiç bir şey olmayacak. Şirin ailesine zarar gelmemesi için bütün yolları deneyecek. Dizide Bahar ve Sarp’ın karşılaşma anı sezon finalinde yaşanmayacak. 2. sezon onayı alan dizide beklediğimiz tüm sahneler ne yazık ki yeni sezonda ekrana gelecek.

Sarp’ın yaşadığını artık herkes biliyor. Ceyda ve Yeliz bir kez daha Bahar’dan bir şey saklamanın yükünü kaldırmak istemezler. Fakat Sarp’ın yaşadığını söylemek Bahar’a nasıl sonuçlar doğuracak bunu da düşünmeleri gerekiyor. Ve Bahar’a Sarp’ın yaşadığını söyleminin yanlış olduğuna karar verecekler.

Etiketler: kadın dizisi 32. bölümde neler olacak kadın dizisi 5 haziran sezon finalinde neler yaşanacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL